Kahve Falında M Harfi Görmek

Kahve Falında M Harfi Görmek
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 32.066 kez okundu.

Kahve falında M harfi görmek; falda çıkan neredeyse tüm harfler ile benzer manalara gelir. Baş harfinde M harfi olan bir insan sizlerle tanışmak ve dost olmak için adım atabilir. Bu kişi size güven verecek ve yanında kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Falda M harfi görmek; kimi fal yorumcularına göre dosta yorumlanırken, kimi falcılar tarafından da düşman olarak değerlendirilir. Fincan veya kahve tabağında çıkan harflerin yanında bulunan şekillerin manalarına da bakarsanız, birlikte çok daha kaliteli yorumlar ortaya çıkarabilirsiniz.

falda m harfi gormekKahve fincanında çıkan M şeklini fincan içerisindeki konumuna göre yorumlayabilirsiniz. Eğer fincanın ortasına yakın bir yerde M harfi belirmişse, fal sahibini yakından ilgilendiren bir konuda isminde M harfi geçen birey yardım edecek. Kahve fincanının kenarlarında M harfi olması, sosyal çevrenizi ilgilendiren yorumları beraberinde getirir. İsminde M harfi olan bir kimse sizlerle dertleşmek ya da özel bir konuşma yapmak isteyecek. Kahve falında M harfi ve kalp görmekse, ilişkisi olmayan kişilerin aşık olacakları kadın ya da adamın isminde M harfi olacak.

Kahve falında ters M harfi görmek; falına bakılan kişiye düşman olan ve onun kötülüğü için çaba gösteren bir insanı simgeler. Eğer falınızda bu işaret belirirse, adında M harfi olan bir insan size diş biliyor. Sizin üzgün olmanız ya da başınıza gelen kötü şeyler onu sevindiriyor. Kahve tabağında M harfi çıkarsa, bu sefer de hane içerisinde adının baş harfi M olan bir insandan havadis gelebilir. Falda görülen büyük M harfi, destekte bulunacak bir insanı simgeler. Bu kişinin size büyük bir yardımı dokunabilir.

Kahve falında M harfi ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız evlilik düşleri kuruyorlarsa, eş adaylarının isminde bu harfin olacağı yorumu yapılır. Bu harfin isminde geçtiği kimselerle aranız düzelecek ve bir süre irtibat halinde olacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git