Kahve Falında Mantar Görmek

Kahve Falında Mantar Görmek
29 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.612 kez okundu.

Kahve falında mantar görmek; sağlığınızı ihmal etmemeniz gerektiği anlamına gelir. Falına bakılan kişi sağlık konularını bir süredir erteliyor olabilir. Ancak bu durum onun için risk taşımaktadır. Ruhsal ve fiziksel açıdan sağlık endişelerinizi ertelemeyin. Falda mantar görmek, sağlığınızı olumsuz yönde etkileyen kötü alışkanlıklarınızı bırakmanız konusunda bir uyarı manası da taşır.

falda mantar gormekKahve fincanında mantar anlamı, bazı fal yorumcuları tarafından sağlık ile ilişkilendirilir. Kimi fal yorumcuları ise, falda mantar sembolü çıkmasını başarıya yorumlarlar. Fal sahibinin içinde bulunduğu duruma göre bu sembol farklı manalar taşımaktadır.

Kahve falında mantar şekli çıkması, bir süredir projeleri olan fal sahiplerinin üç vakte kadar başarı yakalamalarının söz konusu olduğuna yorumlanır. Yine de her şey sizde bitmektedir. Ne kadar çabalarsanız, emeklerinizin sonucunu da o kadar iyi alacaksınız.

Kahve falında mantar ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, çalıştığı yerde her ne kadar takdir edilen ve sevilen biri olsalar da, onları çekemeyen iş arkadaşları mevcuttur. Kahve falında mantar ev çıkan kişiler, sosyal hayatlarının üzerine çok yoğunlaşmış olabilirler. Ancak bir süre sağlık durumları ile ilgilenmeliler.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git