Kahve Falında Masa Görmek

Kahve Falında Masa Görmek
19 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.680 kez okundu.

Kahve falında masa görmek; işsiz olan ve iş arayışındaki kişiler için masa başı bir işe başlayacaklarını simgeler. Çalışan kişiler de iş değişikliği yapabilirler ve masa başında bir işe başlayabilirler. Bu iş devlet kapısında olabilir. Falda masa görmek, oturaklı ve sohbeti güzel bir insan ile arkadaşlık kurmaya da yorumlanır. Bekâr kimseler için bu işaret, masa başında çalışan bir insan ile evlenmek olarak değerlendirilir.

falda masa gormekKahve fincanında masa çıkması, resmi makamlara bir işinizin düşeceğini gösterir. Devlet dairesinde önemli bir takım işleriniz olabilir. Gelecek günlerde resmi yazışmalar yapabilirsiniz. Bazı yorumculara göre bu sembol, aile bireyleri ile ciddi bir konu hakkında oturup konuşacağınızın habercisi olabilir.

Falda görülen masa sembolü, genelde işe girme konusunda yorumlanır. Fincan içerisinde masa figürünün etrafı aydınlıksa, iş başvurusu yapmanızın tam zamanıdır. Çok hayırlı bir yerden iş teklifi gelebilir. Şu günlerde işe girmeniz için herkes seferber olabilir. Kahve falında masa lambası görmek, yeni bir iş ve güzel bir maaş olarak yorumlanır. Geleceğiniz aydınlıktır. Kahve falında masa başında oturmak, çok düşünceli olduğunuzu gösterir. Düşünceler yüzünden, şu anki zamandan tat alamıyorsunuz. Kahve falında masada oturmak, bazı şeyler için hiç çaba vermediğinizin simgesidir.

Kahve falında masa ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, iş yerinden terfi alabilirler ya da daha iyi bir yerde işe girebilirler. Kahve falında masa başında oturan adam görmek, sizi düşünen ve hakkınızda olumlu şeyler düşünen birine işaret eder.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Kahve Falında Masa Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Esma dedi ki:

    Benim kahfe falimda çikan kalp ve masa basinda oturan bi adam birlesik sekilde çikmis ne anlamina geliyor

Sayfa başına git