Kahve Falında Maske Görmek

Kahve Falında Maske Görmek
24 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 2.281 kez okundu.

Kahve Falında Maske Görmek

Birçok anlamda olumsuz olarak nitelendirilebilecek, ancak bunun yanında kişinin karakteristik özellikleri ile de ilgili bazı mesajlar da vermektedir. Bu kapsamda tanıştığınız kişilere yönelik tereddütle ve ön yargıyla yaklaşan bir kişiyseniz ve bunun yanında hayatınızda daha ilk kez tanıştığınız kişilere karşı samimiyetsiz ve güven duyulmayan kişiler olduklarını düşünebilirsiniz. Ancak bu duygunun temeli doğuştan veya genetikten gelmiyor. Bu kapsamda muhtemelen kahve falınızda maske görmeniz de tesadüf olarak nitelendirilebilecek bir gelişme değildir. Bu görüşünüzün ve ön yargılı tavrınızın temelinde kişinin daha önce yaşadığı olumsuz olaylardan, hayal kırıklıklarından ve tabiri caizse güvendiği kişilerin onu aldatmasından kaynaklanmaktadır.

Güvensizlik geçmişten kaynaklanır

Kahve Falında maske görmek bunun yanında geçmişte meydana gelen hayal kırıklıklarının yanında, bugün de çevresinde muhtemelen aleyhinde çalışan, kaybetmesini isteyen ve ayağına çelme takmaya çalışan kişiler bulunmaktadır. Bu nedenle daha önce de ifade ettiğimiz gibi kişi, insanlara duyduğu güveni kaybetmiştir. Yani size bu kapsamda dost görünen ve güveninizi kazanmak için çalışan kişilerin temel amacı aslında, kuyunuzu kazmak ve sizin mutsuz olmanızı sağlamaktır. Sizin başarılarınızı, mutlu olmanızı, keyifli olmanızı ve huzurlu olmanızı çekemeyen insanlar, bu kapsamda size zarar vermek ve mutsuz etmek isteyenler bu kapsamda çeşitli zamanları araştıracak, bekleyecek ve bu şekilde sizi yıpratmak isteyecektir. İşte bu kapsamda yapmanız gereken gayet açıktır. Ne yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız, bu kapsamda okumaya devam etmenizi öneriyoruz.

Kötü niyetli davranışlar bedelini öder

Falda maske görmek az önce de ifade ettiğimiz gibi, kişiyi çekemeyen ve mutsuz olmasını isteyen kişilerce kuyunuz kazılmaya çalışıldığına ve bu kapsamda başarılarınızı çekemediğine işaret olduğunu belirtmiştik. Bu kapsamda kişinin bu sıkıntı ve kötü niyetten nasıl zararsız ve hatta güçlenerek çıkacağına dikkat çekecek olursak, kişi tedbirli ve kiminle ne konuştuğuna dikkat ederek, bu süreci kayıpsız şekilde atlatacaktır. Hatta bu anlamda size kurulacak bir kumpas ta neticesinde ortaya çıkacak ve hak edenler bunun bedelini kamuoyu tepkisi ve itibar kaybı bazında ödeyecektir. Siz de hem doğru ve güçlü duruşunuzla hem de kalitenizle bu süreci atlatacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı