Kahve Falında Melek Görmek

Kahve Falında Melek Görmek
8 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 12.010 kez okundu.

Kahve falında melek görmek; her türlü şer ve kötülükten arınmaya yorumlanır. Masumiyetin sembolü haline gelmiş olan melek figürü, falda da masum bir insanı simgeler. Bu kadar temiz kalpli ve yardımsever bir karaktere sahip olmanız, çok yakında sizlere yeni imkanların kapılarını aralayacak. Sizlerle birlikte ortak iş yapmak isteyen insanlar olacak. Falda melek görmek, saf düşüncelere sahip bir insana ve candan dostlara da yorumlanmaktadır.

falda melek gormekKahve fincanında melek çıkan kişiler, içlerinde biriktirdikleri tüm sıkıntılardan arınacaklar. Adeta size sihirli bir el yardım edecek ve işleriniz düzelmeye başlayacak. Sevdiklerinize değer vererek, onların gönlünde taht kuracaksınız. Aile içi bağlarınız kuvvetlenecek ve hane içinden hayırlı haberler alacaksınız.

Falda görülen melek sembolü, hayatınızın zor dönemlerinin bittiğine yorumlanır. Önünüzde çok güzel günler olacak. Şans hep sizden yana görünüyor ve sosyal hayatınızda imrenilen biri haline geleceksiniz. Kahve falında melek kanadı görmek ise, kulağınıza gelecek müjdeli bir haberin temsilcisidir. Melek kanadının bir diğer manası, gelecek günlerde çıkacağınız yolculuğun ucunda önemli gelişmelerin olacağıdır. Kahve falında melek ve şeytan görmek, falına bakılan kişinin iki farklı karaktere sahip olduğunu simgeler. Bir gününüzün diğerine tutmaması, çevrenizdeki insanların sayısını azaltacak.

Kahve falında melek ne demek?” diye merak eden fal yorumcuları, pozitif düşüncelerden bir an bile sapmasınlar. Zor günleri geride bırakacak olmanız, yeni kararlar almanıza neden olacak. Bu kararlarda kalbinizin sesini dinleyeceksiniz. Kahve falında melek balığı görmek, çok iyi bir insanla yuva kurmaya, nasiplerin artmasına yorumlanır. Bir kişinin size iyiliği dokunacak ve ona çok minnettar kalacaksınız. Kahve fincanı içerisinde melek kanadı takmış insan şekli, insanların size karşı güven duyacağı günlerin çok yakın olduğunu gösterir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Melek Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özge arıkan dedi ki:

    Falımda melek çıktı ne anlama geliyor

Sayfa başına git