Kahve Falında Mendil Görmek

Kahve Falında Mendil Görmek
14 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.981 kez okundu.

İçilen bir kahve falında mendil görmek temizlik, ferahlık ve sağlık anlamına gelir. Uzun yıllar süresince tek bir hastalık dahi yaşamadan yaşamınızı sürdürme anlamına gelir. Geçireceğiniz veya geçirmekte olduğunuz minik rahatsızlıkları ilaç kullanmadan, doğal yöntemler ile geçirebilen yaşlı ve bilgili bir kadınla bir araya geleceğinize işaret eder. Evli olmasına rağmen çocuğu olmayan ve her türlü yolları denemesi halin de doğal tedavi yöntemleri ile bebek sahibi olabilen bay ve bayan çiftleri işaret eder. Yapay bir kişilikten uzak olan, itici veya yapmacık olmayan kişi anlamına gelir. Ayrıca kahve falında mendil görmek diğer insanların hatalarını yüzlerine vuran biri değil aksine örten ve onları kibarca uyarma işlemi yaparak kalplerini kırmadan söyleyen bir karakteriniz olduğunu gösteriyor.

Kahve Falındaki Mendil Şekli

Kahve Falında Mendil Görmek bir kimsenin içtiği kahve falında çıkan mendil simgesi almış, görmüş, vermiş olduğu çıkmış ise bu kişinin bir ayrılık yaşayacağına işaret eder. Mendil simgesini görmek, mendili verdiğini görmek kahveyi içen kişinin, eşinden, işinden veya evinden ayrılacağı şeklinde yorumlanabilir. Bir diğer yandan da anlaşma bozukluğu oluşabileceği, yol ayrımlarının gözüktüğü veya düzen bozukluğunun yaşanacağı bazı değişik durumların ortaya çıkabileceği söz konusudur.

Zor Zamanlar Sizi Bekliyor Olabilir

Kahve Falında Mendil Görmek kişilere göre de kahveyi içen kişinin zor zamanlar yaşayacağını belirtir. Kahve falındaki simgeler gerçekle zaman zaman uyumlu çıkar. Kimi insanlar kahve fallarına oldukça inanırlar. Ancak bunlar hurafe işlemlerinden başka bir şey değildir. Ancak bazı durumlarda kalbi temiz olan kişilerin baktıkları fallarda birçok olayların çıktığı gözlemlenmiştir. Bu işlemler için illa bir kahve falının bakılması gerekmez, kişilerin çoğu karşısındaki kişinin yüzüne bakarak bu tarz yorumları söylemeleri olasıdır. Kahve fallarında çıkan mendil simgesi ayrılık veya haber niteliğini de taşıyabilmektedir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı