Kahve Falında Merdiven Görmek

Kahve Falında Merdiven Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.521 kez okundu.

Kahve falında merdiven görmek; fincan içerisindeki konumuna göre farklı manalara gelir. Fincanda beliren merdiven şekli genel itibariyle aşmanız gereken engelleri gösterir. Fincan içerisindeki merdiven uzunsa, daha aşmanız gereken çok fazla engel var demektir. Eğer faldaki merdivenin basamak sayısı azsa, hedefinize ulaşmak için önünüzde çok az bir engel kalmıştır. Falda merdiven görmek, iş hayatında ya da okulda hedeflediğiniz başarıya çok yaklaştığınızı gösterir. İş kurmak isteyen kimseler temellerini sağlam atarak bir işe başlayacaklar.

falda merdiven gormekKahve fincanında merdiven şekli çıkması, başarı merdivenlerini tırmanan fal sahibinin daha alacağı yol olduğuna yorumlanır. Kariyer hedeflerinize er ya da geç ulaşacaksınız. Makam ve mevki sahibi bir insan olacaksınız. Kahve falında yatay şekilde merdiven çıkarsa, bir süre daha yerinizde saymaya devam edeceksiniz. Eğer merdiven dikey şekildeyse, başarıya ulaşmanız çok daha hızlı olacak. Kahve tabağında merdivenin anlamı, hane içerisinden birinin büyük bir başarı haberinin gelmesi olarak yorumlanır.

Falda görülen merdiven sembolü aşk hayatına yorumlandığı vakit, hayat arkadaşınızla yalnız kalmaya ihtiyaç duyacaksınız. Birbirinize vereceğiniz destek sayesinde ortak isteklerinize kısa sürede ulaşacaksınız. Kahve falında merdivenden çıkan insan görmek, başarılı olmak adına yolunuzdan bir an bile sapmayacağınızı gösterir. Tek başınıza başarılar elde edeceksiniz.

Kahve falında ip merdiven görmek, çalkantılı bir aşk hayatına yorumlanır. İlişkisi olan veya evli kimseler eşleriyle bir müddet daha ilişkilerinde çıkmaza girecekler. Aranızdaki bağ kopma derecesine gelse de ilişkinizi kurtarmayı başaracaksınız. Kahve falında yürüyen merdiven görmek, iş hayatında her şeyin yolunda olduğunu gösterir. Ticaret yapan ve kendi işiyle uğraşan fal sahipleri rutin kazançlarına devam edecekler. Kahve falında merdiven basamağı görmek ise, maddi ve manevi konularda sağlam kararlar almak olarak değerlendirilir. Özellikle iş hayatında çok temkinli olmanız, engelleri aşmanızı kolaylaştıracak. Hedeflediğiniz kazanca ulaşacaksınız.

Kahve falında merdiven ne demek?” anlamını merak eden sevgili okuyucularımız evlenme planları yapıyorlarsa, ani kararlardan kaçınsınlar. Evlilik için tüm koşulları gözden geçirmeniz sizlerin yararına olacak. Ani alınan evlilik kararından gelecek günlerde pişmanlık duyabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git