Kahve Falında Meryem Ana Görmek

Kahve Falında Meryem Ana Görmek
9 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 6.124 kez okundu.

Kahve falında Meryem ana görmek; günahlardan arınmak ve daha iyi bir yaşama kavuşmak anlamına gelir. Kötü hal ve davranışlarınızı yakında bırakma kararı alacak ve daha iyi bir insan olmak için çaba göstereceksiniz. Falda Meryem ana görmek, aynı zamanda fal sahibini uyaran bir semboldür. İnsanlar hakkında çok fazla dedikodu yapmaktan kaçının. Başkaları hakkında hemen kötü düşüncelere sahip olmak ve ön yargıdan uzak durun. Yeni tanıştığınız insanlara ön yargı ile yaklaşmak, size çok zarar verecek.

falda meryem ana gormekKahve fincanında Meryem ana şekli çıkması, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından tüm dert ve sıkıntıların bir anda son bulması olarak değerlendirilir. Şu günlerde çok fazla cefa çekseniz de, yakında refaha erişeceksiniz. Kahve tabağında Meryem ananın anlamı, hane içerisinde huzurunuzu kaçıran insanlardan uzun bir süre ayrı kalmaktır. Hane içerisindeki sorunlardan uzaklaşmak için önünüze güzel bir fırsat çıkacak.

Falda görülen Meryem ana sembolü, fincandaki konumuna göre farklı manalara gelebilmektedir. Yine, yanındaki şekillerle beraber değerlendirirseniz, daha fazla yorum çıkarabilirsiniz. Kahve falında kucağında İsa ile Meryem ana görmek, düşmanlara galip gelmek olarak değerlendirilir. Düşmanlarınız size karşı olan hain planlarında hüsrana uğrayacaklar. Kahve falında Meryem ana ve İsa peygamber görmek, bazen de güzel bir yuva kurmak anlamına gelir. Yuvanızda saadete erişecek ve hayırlı evlatlara sahip olacaksınız. Kahve falında Meryem ana büstü görmek ise, erdem ve değerlerinize daha fazla önem vermeniz yönünde bir uyarıdır. İyi ahlaklı insanlar ile ilerleyen günlerde tanışacaksınız.

Kahve falında Meryem ana ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, dedikodu yaptıkları insanlara karşı mahcup düşebilirler. O nedenle, şu günlerde gıybetten kaçının. Sorunlarınız tez zamanda bitiyor. Size sorun yaşatan insanlar hayatınızdan çekilecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git