Kahve Falında Meşale Görmek

Kahve Falında Meşale Görmek
27 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.536 kez okundu.

Kahve falında meşale görmek; bir konuda çok başarılı olacağınızın simgesidir. Bir projeye öncülük edebilirsiniz. Çalışanlar iş yerlerinde daha önemli pozisyonlara yükselebilirler ve yönetici kıdemi alabilirler. Falda meşale görmek; her zaman iyi bir şekilde yorumlanmaktadır. Fal sahibi fincanı kapatırken bir şeye niyet ettiyse, o niyeti gerçek olacaktır.

falda mesale gormekKahve falında meşale anlamı, çalışma hayatında daha fazla kazanç ve kariyer sahibi olmaya yorumlanır. Şu günlerde çok daha kararlı hareket edebilirsiniz. Bu durum çevrenizdeki insanları etkileyebilir ve azminiz ile onlara da ilham verebilirsiniz.

Kahve falında meşaleli adam görmek, size yakın olan birinin önünüzü aydınlatacağına ve sizlere parlak fikirler sunacağına yorumlanır. Bir kişiden iyi nasihatler alabilirsiniz. Yine iş hayatı ile ilgili birilerine danışma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bazı fal yorumcuları bu sembolü fal sahibinin maymun iştahlı olduğuna yorumlarlar. Her şeyden çabuk hevesinizi alıyor olabilirsiniz. Eğer falda meşale sembolü yanında bir harf belirmiş ise, o harfin isminde geçtiği kişi sizi sömürmek ve sizden maddi anlamda faydalanmak isteyebilir. Açıkgözlü ve art niyetli kişilere karşı şu sıralar çok dikkatli olmalısınız. Yine sevgilinizin sizden beklentileri çok fazla olabilir. Kahve fincanında ya da tabağında meşale çıkması, iç karartıcı düşüncelerden kurtulmaya da delalettir. İlerleyen günlere tek düşünceniz iş hayatınız olabilir. Daha fazla çalışarak ve dikkatinizi işinize vererek, çok güzel bir geri dönüş alabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git