Kahve Falında Midye Görmek

Kahve Falında Midye Görmek
25 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.217 kez okundu.

Kahve Falında Midye Görmek

Birçok gelişme ve olaya işaret etmektedir. Bu kapsamda öncelikli yorumlara göz atacak olursanız, bu kişinin kısa süre zarfında özel hayatında gelişmelere hazırlıklı olması anlamına gelmektedir. Bu kapsamda kısa süre zarfında yeni bir ilişki, söz, nişan ve evlilik kararı ve benzeri olaylara hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Peki böylesi durumlarda ne yapmanız gerekmektedir? Öncelikle sakin olmanız ve böylesi bir kararda duygularınıza güvenmeniz yararınıza olacaktır. Yani ne bu evlilik, nişan, söz ya da yeni bir ilişki teklifi tesadüf, ne de kahve falınızda midye görmeniz tesadüf değil. O nedenle akıllıca düşünmeniz ve bu kapsamda o kişiye eğer siz de benzer duygular besliyorsanız, bu imkanı kaçırmamanız ve özel hayatınız bakımından böylesi güzel bir gelişmeye hayatınızı alıştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Gizli olaylar açığa çıkabilir

Falda midye görmek bu kapsamda önemli bir havadis duyacağınız anlamına gelir. Genellikle yapılan yorumlara göz atacak olursak, beklenmedik sürprizlere karşı hazırlıklı olmanız önerilmektedir. Eğer kahve falında midye görüyorsanız, özel yaşam, aile, arkadaş veya iş arkadaşlarınız bakımından beklenmedik gizli olayların ve bilgilerin de açığa çıkacağına işarettir. Ortaya çıkacak bu bilgiler neticesinde biraz moraliniz de bozulacak gibi görünüyor. Ancak bu durum bazı konularda sabırlı olmanız gerektiğine de işaret olarak ifade edilmektedir. Bu kapsamda iş hayatında yürüttüğünüz çalışmalar ve bazı projeler neticesinde yürüttüğünüz faaliyetlerde başarıya ulaşmanız mümkün olabilir.

İlişkinizde tehlike çanları çalabilir

Kahve Falında midye görmek bununla birlikte, hayatınızda yaşayacağınız güzel gelişmelere karşı biraz beklemeniz gerektiğini ifade etmektedir. Yani biraz sabırlı olmanız, bu anlamda size olumlu olarak geri dönecektir. Bu bakımdan değerlendirecek olursak, ayrıca bu durum aşk hayatınıza da problem olarak yansıyabilir. Bu anlamda midyenin yapısı da kahvedeki konumu da önem arz etmektedir. Midye bu bakımdan, bir kadının elinde kapalıysa bu eşinizle veya sevgilinizle aranıza başkasının gireceğine işaret olarak ifade edilmektedir. Yani eşinizle veya sevgilinizle aranız soğuyabilir. Ancak bu noktada midye kadının elinde değil de erkeğin elinde duruyorsa, bu kısa süre içinde eşinizden veya sevgilinizden bir sürpriz ile karşılaşacağınız anlamına gelebilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git