Kahve Falında Mısır Görmek

Kahve Falında Mısır Görmek
11 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.322 kez okundu.

Faldaki mısır şeklini yorumlamak için nerede olduğu önemlidir. Olduğu yerdeki şekli ve görüntüsü farklı yorumlara sebep olacaktır. Dağınık halde duran mısır taneleri, mısır tarlası, patlamış mısır, yere dökülmüş mısır taneleri, etrafa serpilen mısır gibi daha birçok şekil içine girmiş görüntülerin yorumu ortaya çıkar.

Fincan dibinde, yanlarında, dışında ve alt kısmında görülen şekiller yorumları değiştirir. Bu yüzden şeklin nerede ve nasıl durduğuna iyi bakılmalıdır. Mısırın anlamı; birden fazla şans kapısının olduğunu ve zamanı geldiğinde hepsinin tek tek açılacağının habercisidir. Fırsatları değerlendirmek ve bir yenisini eklemek kişilerin elinde olduğu ve şanslı bir döneme girdiğinizin habercisidir mısır.

Dağınık Halde Görülen Mısır Taneleri

Kahve falında mısır görmek güzel ve iyi anlamına gelir. Bereketi simgeleyen mısır şansıda beraberinde getirir. Tempolu bir çalışma dönemine girileceği ve sonucunda kazançlar elde edilebilecek bir zamana işaret eder. Aynı zamanda fırsatları zamanında değerlendirirseniz beklemediğiniz anda güzel olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Dağınık olarak görülmesi farklı yerlerde farklı iyi olaylar ile karşılaşacağınızı simgeler.

Dağınık halde yeni yetişen mısır ağaçlarını görmek hayırlı bir işe işaret eder. Bu iş alanında, aile ilişkilerde, duygusal ilişkilerde ve farklı bir alanda karşılaşacağınız işlerdir. Dağınık olarak mısır tarlası halinde görmek engellere ve zorluklara rağmen bunun üstesinden gelebileceğinizin göstergesidir.

Mısır Tarlası Şeklini Görmek

Kahve falında mısır görmek birçok yoruma sebep olabilir. Fakat kötü bir anlam çıkarılmaz. Mısır görüntüsü bereketi ve iyi olanı simgeler. Bu yüzden hangi görüntüde olursa olsun iyi anlam teşkil eder. Mısır tarlası içinde bir kişinin görünmesi şanslı ve bol kazançlı bir döneme gireceğinizin habercisidir. Mısır tarlası içince çalışan bir kişinin görülmesi yakın zaman içinde yeni işlere atılabilir ve yeni iş görüşmelerine gidileceği habercisidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git