Kahve Falında Muhabbet Kuşu Görmek

Kahve Falında Muhabbet Kuşu Görmek
8 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 13.925 kez okundu.

Kahve falında muhabbet kuşu görmek; şen şakrak bir insanı simgeler. Kahve fincanının ortasına yakın şekilde muhabbet kuşu çıkarsa, falına bakılan kişi hoş sohbeti ile herkesin beğenisini kazanıyor. Kahve fincanının kenarlarında ve kulpuna yakın bir konumda muhabbet kuşu çıkarsa, muhabbeti keyif verici misafirleriniz evinize gelecek. Birlikte çok güzel sohbetleriniz olacak. Falda muhabbet kuşu görmek, kolay öğrenen ve cana yakın bir insana da işaret eder. Sosyal çevrenize size değer veren ve güzel sohbeti olan insanlar katılacak.

falda muhabbet kusu gormekKahve fincanında muhabbet kuşu şekli çıkması, bazı falcılar tarafından olumsuz olaylara yorumlanır. Çok kısa vadede bir insanla tartışacaksınız. Bu tartışma aile fertleri ile olabilir. Kahve tabağında muhabbet kuşu figürü çıkarsa, akrabalarınızla buluşacak ve beraber bir takım davetlere katılacaksınız. Hane içerisinden sevdiğiniz insanlarla dost meclislerine gireceksiniz. Kahve falında 2 tane muhabbet kuşu görmek, kazanacağınız ciddi paraları simgeler. Bir yerden toplu para elinize geçebilir.

Falda görülen muhabbet kuşu sembolü, kuşların her zaman havadis getiren ve iletişimi çağrıştıran hayvanlar olması sebebiyle müjdeli haber olarak değerlendirilebilir. Gelecek günlere daha pozitif bakmaya başlayacaksınız. Yeni dostluklarınızın bu pozitif bakış açısına sahip olmanızda etkisi azımsanmayacak ölçüde fazla olacak.

Kahve falında muhabbet kuşu ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, tatlı dilli insanlarla birlikte keyifli zamanlar geçirecekler. Dargın olduğunuz birileri varsa, bu dargınlıklar ara bulucu biri sayesinde son bulacak. Evli kimselerin eşleriyle iletişimleri güçlenecek. Kahve falında kuş görmenin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız; kahve falı sözlüğümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git