Kahve Falında Mum Görmek

Kahve Falında Mum Görmek
18 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 18.329 kez okundu.

Kahve falında mum görmek; yeni umutların yeşereceğine ve yepyeni kapıların önünüze açılacağına yorumlanır. Hayattan beklentilerinizi artık almaya başlayacak ve yeni umutların peşinde koşacaksınız. Geçmişte harcadığınız emeklerin boşa gitmemesi sizleri motive edecek ve her geçen gün daha iyi konuma yükseleceksiniz. Falda mum görmek, aynı zamanda hayatınızı şekillendirirken size yardım eli uzatacak ve yol gösterecek bir insanı da simgeler. Bu insanın size sağladığı destek sayesinde hayatınıza dair aldığınız kararlarda hata yapmayacak ve daha iyi şartlara erişeceksiniz.

falda mum gormekKahve fincanında mum şekil çıkması, bazı fal yorumcularına göre daha huzurlu ve sorunsuz günlere erişeceğinize yorumlanır. Tam ümitlerinizin tükendiği noktada bir çıkış yolu bulacak ve bu yolda başarıya doğru emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Okuyorsanız, okul hayatınızda yaşadığınız sıkıntıların hepsi tez zamanda geride kalacak. Çalışıyorsanız, iş hayatınızdaki sıkıntıların bir bir çözüme ulaştığına tez zamanda şahit olacaksınız. Kahve tabağında mumun anlamı, sizlere umut veren ve motive eden insanları hep yakınınızda tutmanızın faydanıza olacağı yönündedir. Çaresiz kaldığınız anlarda bu insanlar size yol gösterecek ve destek olacaklar. Sizi seven dost ve akrabalarınızı sizler de önemseyin.

Falda görülen mum sembolü, genelde geleceğe yönelik olumlu yorumlarla buluşur. Parlak bir istikbalin yanı sıra, şansın açılması manasını da taşır. Kahve falında mum ışığı görmek, aklınıza takılan soruların cevabını bulacağınıza yorumlanır. Uzun süredir aklınızı meşgul eden bir sıkıntınızı çözeceksiniz. Kahve falında mum alevi görmek, aynı zamanda önünüze açılacak yeni fırsat kapılarını doğru değerlendirdiğiniz takdirde gelecekte pişmanlık duymayacağınıza ve daha mutlu koşullara sahip olacağınıza yorumlanır. Şansınız bir müddet açık olacak.

Kahve falında yanan mum görmek, sabır gerektiren konularda suskunluğunuzu korumanız yönünde bir uyarıdır. Henüz geçmişteki sorunlarınızla mücadele ediyor olabilirsiniz. Ancak bir süre daha sükunetinizi korumanız sizlerin yararına olacak. Kahve falında mum yakmak veya elinde mum tutan birini görmek, aile fertlerinin size desteklerini sürdüreceklerine ve parasal anlamda sıkıntılarınızı atlatmanıza yardımcı olacaklarına yorumlanır.

Kahve falında mum ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, pozitif enerjiye sahip olacaklar ve şanslarının yüksek olduğu bir döneme giriyorlar. Hayatınızın karanlık dönemi bitecek ve yepyeni bir sayfa açma vakti gelecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı