Kahve Falında Musluk Görmek

Kahve Falında Musluk Görmek
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 12.420 kez okundu.

Kahve falında musluk görmek, genelde güzel manalar taşır ve fal sahibine gelecek hakkında ipuçları verir. Fincanın ortasında beliren musluk işareti, falına bakılan kişiyi yakından ilgilendiren bir sorunun hallolması şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda, para kazancınız rutin hale gelecek ve sizi tatmin edecek. Fincan kenarında musluk figürü belirirse, aile içi refah uzun süre devam edecek ve sofranız zenginleşecek. Falda musluk görmek, para konularına dair yapılan yorumları da beraberinde getirir. Para sıkıntısı çeken kişiler, yakında kazanacakları paranın bereketini görecekler.

falda musluk gormekKahve fincanında musluk şekli çıkması, parasal konularda bir kalkınma olarak değerlendirilir. Zenginlik hayalleri içerisinde olan fal sahipleri, bu hayallerine daha çok yaklaşacaklar. Bir yerden düzenli olarak para gelmeye başlayacak. Kahve tabağında musluğun anlamı, helal kazanç ve yatırım manalarına da gelir. Yeni bir ev veya araba alarak yatırımlarınızı uzun vadede çoğaltacaksınız. Aynı zamanda hane içerisinde de maddi yönden bir rahatlama söz konusu olacak. Paraya ihtiyacı olan kimseler, yakın zamanda yeni kazanç yolları keşfedecekler. Girişken biriyseniz, sizler için para kazanmak çok daha kolay hale gelecek.

Falda görülen musluk sembolü, bazı fuzuli harcamaları hayatınızdan çıkararak geleceğinize birikim yapmanız gerektiği şeklinde bir uyarı manası taşır. Size fayda sağlayan ve kazanç getiren işlere daha çok yoğunlaşarak, gelecek günlerde gelirinizde artış sağlayabilirsiniz. Gereksiz işlerden bir süre uzak durun. Size kazanç getirmeyen işler gelecekte de aynı yönde devam edecek. Kahve falında musluktan su akması, birkaç yerden birden kazanç sağlamak anlamına gelir. Bir süre sonra sizler de elinize geçen paralara inanamayacak ve bolluk içinde yüzeceksiniz. Bu şekil, bekar olanlar için de kısmetlerinin artması şeklinde yorumlanmaktadır.

Kahve falında musluk ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, iş hayatlarında kazanacakları tecrübelerle birlikte ilerleme kaydedecekler. Ticaretle uğraşanların işleri açılacak. Yatırımlarınız paraya dönüşecek ve maddi konularda doğru kararlar vereceksiniz.

Kahve fincanında musluk sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında çeşme görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git