Kahve Falında N Harfi Görmek

Kahve Falında N Harfi Görmek
16 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 12.903 kez okundu.

Kahve falında N harfi görmek; sağlık sorunları olan bir yakınınızın iyileştiğine dair müjdeli haber alacağınıza yorumlanır. Fincanın ortasında N harfi çıkarsa, bu sefer de baş harfinde ya da isminin içerisinde N harfi olan bir insan en samimi dostunuz olabilir ya da bu kişi hayat ortağınız haline dönüşebilir. Falda N harfi görmek, genelde bir insanı simgeler. Bu harf fincanın kenarlarına yakınsa, enerjiniz yükselecek. İş hayatında önünüzü daha net görebileceksiniz.

falda n harfi gormekKahve fincanında N harfi çıkması, bazı yorumcular tarafından yeni tanışılacak insana yorumlanır. Bu kişi geçirdiğiniz zor günleri atlatmanıza yardımcı olacak. İsminde N harfi olan yeni tanışılan insan, dert ortağınız olarak psikolojik destek gösterecek. Kahve tabağında N harfinin anlamı, gelecek günlerde haneden birinin sıhhatine kavuşması olarak değerlendirilir. Bu kişinin iyileşmesi sizleri mutlu edecek ve dualarınız kabul olacak. Kahve falında büyük N harfi görülmesi, heyecan ve kalp çarpıntılarının bir arada olacağı, aşk dolu günlere yorumlanır. İlişkiye başlayacağınız insan sizleri çok mutlu edecek.

Falda görülen N harfinin anlamı, nazik ve uyumlu bir insanla yaşanılacak birlikteliktir. Bekar olan ve kalbi boş fal sahipleri tez vakitte isinde N harfi olan biriyle ilişkiye başlayacaklar. Adeta yıldırım aşkına tutulacaksınız ve bu kişi sizi çok etkileyecek. Kahve falında ters N harfi çıkması; isminde bu harf geçen birinden gelecek zarara, sağlık sorunlarının artmasına ve çeşitli aksiliklere işaret eder.

Kahve falında N harfi ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, stresle baş edebilmek adına bir kaçış yolu arayacaklar. İş hayatında çok fazla stres sizleri bekliyor. Güzel haberlere karşı da hazır olun. Sevdiklerinizden gelecek havadisler sevinç gözyaşı akıtmanızı sağlayacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı