Kahve Falında Namaz Kılan Adam Görmek

Kahve Falında Namaz Kılan Adam Görmek
25 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında namaz kılan adam görmek; dualarınızın kabul olacağına ve zor günlerin geri kalacağına yorumlanır. İbadetleriniz artık karşılığını bulacaktır ve sizler yaşanan uğursuz olayların artık son bulması ile rahat nefes alabilirsiniz. Falda namaz kılan adam görmek; yaşanmış kötü olayların artık geride kaldığına, sizi üzen bazı şeylerin son bulacağına işarettir.

falda namaz kilan adamKahve fincanında namaz kılan birisi görmek; bazı uğursuz olayların etrafınızda dolaştığına, fal sahibinin çok temkinli olmasına yorumlanır. Dertlerinizin son bulması için şükredin ve her türlü tehlikeden uzak durun.

Kahve falında namaz kılan insan görmek; sizi düşünen ve sizinle iletişim kurmak isteyen bir insana işaret eder. Birisi sizinle tanışmak isteyebilir. Kahve falında namaz kılan kadın görmek; gelirinizde artış olacağına, önünüze çıkacak nimetlere ve tebessüm edeceğiniz güzel olaylara yorumlanır. Kahve falında namaz kılan erkek görmek; hayırlara vesiledir. Gelecek günlerde güzel gelişmeler olabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Namaz Kılan Adam Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sevda yildiz dedi ki:

    Kuyruklu kalp

Sayfa başına git