Kahve Falında Ok Görmek

Kahve Falında Ok Görmek
23 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.325 kez okundu.

Kahve fincanında ok işareti görmek; şu günlerde çevrenizdeki kişilere karşı daha iyimser davranmanız gerektiğine yorumlanır. Falda ok görmek; eğer aile ve sosyal hayatınızda insanlara karşı daha iyi olursanız, ödüllendirileceğiniz manasına gelir. Bu sayede çok daha mutlu olabilir ve çevrenizdekiler ile bağlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Kahve falında ok görmek; bazı fal yorumcularına göre fazla hırs yapmamanız gerektiğine yorumlanır. Aşırı hırsın size zararı dokunacaktır ve geri dönüşü olmayan hatalar yapabilirsiniz. Eğer yarım kalan planlarınız ya da işleriniz varsa; bunları tamamlamanız için daha çok zaman var.

Kahve falında ok ucu görmek; bir insanla aranızda tartışma olacağına ve anlaşmazlıklar yaşanacağına işaret eder. Kahve falında ok yay sembollerinin yan yana çıkması ise; gücünüzü etkin bir şekilde kullanacağınıza ve daha güçlü bir karaktere sahip olacağınıza yorumlanır. Aynı şekilde, kahve falında ok atan kadın veya kahve falında ok atan adam sembolleri de; güç ve kudretin artacağına, etrafınıza karşı daha baskın olacağınıza ve iş yaşamında da bu gücünüzü keşfedeceğinize delalettir.

Falında ok sembolü çıkan kişi bekar ise; üç vakte kadar aşık olabilirler. Hiç ummadığınız bir zamanda aşık olabilirsiniz. Aşk dolu günler sizleri bekliyor. Yine; hem kariyer açısından, hem de okul hayatında dikkatli adımlar atmanız gerekmektedir. Beklenmedik bazı olumsuz gelişmeler olabilir ve hayal kırıklıklar yüzünden bir süre moraliniz bozulabilir. Manevi açıdan ise; kendinizi çok daha güçlü hissedebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı