Kahve Falında Olta Görmek

Kahve Falında Olta Görmek
13 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 2.179 kez okundu.

Falına bakılan kişinin içinde bulunduğu olay ve durumların, kişiye yakın zaman içerisinde yaptığı tercihlerin ona başarı, mutluluk ve huzur getireceğinin göstergesidir. Kişi seçimlerini bu alanda yapmakla belki de son zamanlarda verdiği en mantıklı kararı vermiştir. En kısa süre içerisinde bu kararlarının meyvesini alacak ve uzun yıllar boyunca bu kararın getirisinin mutluluğu ile yaşayacaktır.

Kararınız Sizi Mutlu Edecek

Kahve Falında Olta Görmek karar aşamasında olan bir kişi için, vereceği kararın ona mutluluk verecek bir durum olacağının habercisidir. Aynı zamanda atmayı düşündüğü bu adım onu, sevdiklerini ve yakınlarını derinden etkileyecek, çevresindeki saygınlığı giderek artarak takdir ve teşekkürlere maruz kalacak demektir. Bu güzel durum, gerek iş yaşamına gerek aşk yaşamına gerekse de eğitim yaşamında düşünülebilir. Öte taraftan falda olta görmenin bir diğer anlamı ise, tıpkı oltasını nereye atacağını çok iyi bilen iyi bir avcı gibi, fal sahibinin ileri görüşlülüğü ve atacağı adımları dikkatlice hesaplayarak ilerlemenin verdiği avantaj ile başarıdan başarıya koşacağının müjdecisi anlamına da gelmektedir. Bu kişi başarılarının birinin kutlaması sona ermeden bir diğerini kutlamaya başlayacak ve bu şekilde de çevresi tarafından gördüğü değer, sevgi ve saygı artacak, çok fazla önemsenecek anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Olta Görmek, Olta görmek bir başka yoruma göre ise, çevresi tarafından sevilen ve saygı gören bir kişi demektir. Sevdiklerinden görmüş olduğu bu değer ve sevgi nedeni ile tüm hayatı boyunca başına her ne gelirse gelsin huzurunu ve mutluluğunu hiçbir zaman kaybetmeyecek birisi olduğunun göstergesidir.

Gelecek İle İlgili Neyi İfade Eder?

Kahve falında olta görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise gelecek ile ilgili uzun vadeli planlar yapmaya başlanıldığını ve tatile çıkılacağının bir habercisidir. Rüya sahibinin kafasının içerisindeki düşünceleri bir an önce açığa çıkartması gerektiği ve çevresindekilerle üzüntülerini paylaşması gerektiği, aksi takdirde stresten kaynaklanan sağlık sorunları yaşayacağının göstergesidir. Bu sebeple rüya sahibinin gerek aşk hayatında eşi ya sevgilisi ile, gerekse iş hayatında iş ilişkileri yaşadığı kişiler ile sorunları gözden geçirmeleri gerekmektedir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı