Kahve Falında Orangutan Görmek

Kahve Falında Orangutan Görmek
28 Nisan 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında orangutan görmek, falına bakılan bir kişinin hevesinin herhangi bir nedenden dolayı hemen kaçması anlamına geliyor. Bu durum genellikle kişiler için maymun iştahlı tabiri ile nitelendiriliyor. Kahvede orangutan görünmesi kişilerin ilkelerinden hemen vazgeçmesi ya da soğuması anlamına geliyor. Bu durum hem kişiyi hem de kişinin çevresindeki kişileri olumsuz yönde etkiliyor. Bu durum aynı zamanda kişilerin alacakları kararlar itibari ile çevresi tarafından bir anda tepki görecek hareketlerde bulunacağına ya da kararlar alacağına işarettir.

Kahve Falında Orangutan Görülen Kişilerin Özellikleri

Kahve falında orangutan görmek, kişilerin iç dünyalarında ne kadar enerjik olurlarsa olsunlar sosyal ortamlarında bu enerjik yapılarını gösteremediklerini ve tam anlamı ile içlerine kapanık bir yapılarının olduğunu gösteriyor. Samimi oldukları kişilere oldukça popüler ve neşeli davrandıkları sadece bu kişilere enerji saçtıkları anlamına geliyor. Falında orangutan görünen kişilerin tanımadıkları kişilere göre sıkıcı ve sakin biri oldukları düşünülür.

Kahvedeki Orangutan Başarıya Açılan Kapı

Kahve falında orangutan görmek, kişilerin başarıya giden yolda başarılı olabilmeleri için kararlı olmalarını gösteren bir durumdur. Kişilerin başarılı olabilmeleri için aldıkları kararlardan vazgeçmemeleri gerektiğini belirten bir işaret olarak algılanır. Alınan kararlardan vazgeçilmesi çevredeki diğer kişilerin gözünde güven kaybına neden olacağına işarettir. Kahve falında orangutan gören kişiler orangutanın yanında bir harf görüyorlarsa isminde o harf geçen kişi tarafından mutlu haberler alacağına işarettir. Kahve falında ağaç üzerinde orangutan görmek kişinin işlerine iki elle sarılmasını ifade eder. Kahve falında orangutan görmek genel manada kişinin ihmalkâr bir insan olduğuna, bu ihmalkarlığı nedeni ile işlerinde başarısız olacağına, kişilerin bu özellikleri nedeni ile çevresinden büyük tepkiler göstereceğine işarettir. Genel manada kişiler için olumlu bir kahve falı olarak değerlendirilmez.

 

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Orangutan Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. YASEMİN dedi ki:

    çok iyi !…

Sayfa başına git