Kahve Falında Ördek Görmek

Kahve Falında Ördek Görmek
4 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 21.502 kez okundu.

Kahve falında ördek görmek; maddiyatı simgeler. Şu sıralar maddi açıdan rahatlama yaşayabilirsiniz. Zengin olmayı hayal eden fal sahibi, bu emeline tez zamanda ulaşacaktır. Aynı zamanda işyerinde zam alma yada statü yükselme söz konusu olabilir. Falda ördek görmek, sınava girecek öğrenciler için de başarılı olacaklarını haber verir.

falda ordek gormekKahve fincanında ördek çıkması, mal mülk yatırımı yapmak için gerekli olanakları yakın zamanda sağlayacağınızın habercisidir. Bir yerden yüklü bir para bekliyorsanız, o para tez vakitte elinize geçecek. Aile içi refahınız artacak ve maddi sıkıntılarınıza çözüm bulacaksınız.

Kahve falında ördek kafası görmek; bir süredir özlem ile andığınız kişi ile yakında görüşeceğinize yorumlanır. Sevdiğinden ayrı olanlar, yakında bir araya gelebilirler. Kahve falında ördek başı görmek de uzakta olan biri ile nihayetinde ortak bir noktada görüşeceğinize işaret eder. Kahve falında ördek gagası görmek, bir konuda yakın çevrenizden bir kişinin sizi uyaracağı manası taşır. Alacağınız bir kararda, size destek olacak birilerinin varlığına işaret eder. Kahve falında ördek ağzı sembolü, hane içerisine girecek yüklü paranın anlamıdır.

Kahve falında ördek ne demek?” diye merak edenler, para sorunlarından ilerleyen günlerde kurtulacaklar. Rahat bir nefes alacak fal sahibi, maddi huzura erişecek. Kahve falında ördek yavruları görmek ise, elinize parçalar halinde para geçeceğine delalettir. Gelecek para toplu olmayacaktır ve birkaç yerden birden gelecektir. Falda ördek ve yavrularının sayısı kadar yerden elinize para geçebilir. Falına bakılan kişi bekar bir bayansa, bu yıl kendini evlilik planları içerisinde bulabilir. Ördek sembolü bekar kimseler için hayırlı bir kısmetin habercisidir. Evli kimselerin falında ördek şekli anlamı ise, eşlerinin kendilerine karşı çok sadık olduklarına yorumlanır. Eşiniz sizi mutlu etmek adına bir sürpriz plan içerisinde olabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Ördek Görmek Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Serap ari odali dedi ki:

    Gelinlik

  2. Özge arıkan dedi ki:

    Benimde falımda ördek çıktı

Sayfa başına git