Kahve Falında Örümcek Görmek

Kahve Falında Örümcek Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.222 kez okundu.

Kahve falında örümcek görmek, iş ve arkadaş çevrenizde meydana gelebilecek, olumsuz ve kötü gelişmelerin işaretçisidir. Yüzünüze gülen insanlar arkanızdan bazı işler çeviriyor olabilirler ve sizi mağlup etmek isteyebilirler. Özellikle iş arkadaşlarınız veya iş rakipleriniz size karşı bazı kozlarını kullanabilirler. Falda örümcek görmek; genel anlamda fal sahibinin dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Birileri size tuzak kurmak ya da ayağınızı kaydırmak düşünceleri içerisinde olabilirler. Düşmanlarınıza karşı tedbirli olmalısınız

falda orumcek gormekKahve fincanında örümcek şekli çıkması; birilerinin size iftira atacağına ya da sizi üzecek bir halde bulunacağına yorumlanmaktadır. Sizi kıskanan biri; iş veya sosyal yaşantınızda zarar görmeniz için çeşitli komplolar içerisinde olabilir. Kahve tabağında örümceğin anlamı, hane içerisinde laf taşıyan bir insandır. Bu kişi sizden aldığı lafı başkalarına iletiyor olabilir ve aile içi huzurunuzu kaçırmak için bazı hatalarınızı kullanabilir. Dedikoducu ve kötü karakterli insanlara karşı çok uyanık olmaya gayret edin ve sırlarınızı çok güven duyduğunuz insanlardan başka kimseye paylaşmamaya gayret edin. Yoksa bu sırlar gelecek günlerde herkesin diline dolanabilir.

Falda görülen örümcek sembolü, genelde kötü karakterli bir insanla bağdaşlaştırılır. Falına bakılan kişi ne kadar iyi biri olsa da, etrafında onu çekemeyen ve hasetlik yapan birileri olabilir. Kahve falında örümcek adam görmek; sizi karşı kin ve düşmanlık besleyen birine işaret eder. Bu insan size çok yakın biri olabilir. Aynı şekilde, aile içerisinden de birine işaret edebilir. Kahve falında örümcek ağı görmek ise; maddi açından meydana gelecek sorunlar ve sosyal çevreniz tarafından üzüntü duyacağınız olaylara yorumlanır. Sizi üzmek isteyen birileri; yakın çevrenizi etkisi altına alarak, sizi kötüleyebilir.

Kahve falında örümcek ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, gelecek günlerde kötü duyumlar alabilirler. Kulağınıza gelecek şeyler sizi şaşkına çevirebilir ve bazı insanlar gözünüzde düşebilir. Aile içerisinde genel bir huzursuzluk ortamı da söz konusu olabilir. Size güven vermeyen insanlara fazla taviz vermemeye gayret edin. İş hayatında da kıskanç ve dedikoducu insanlara karşı temkinli olun. Kendinizden emin olduğunuz sürece kimse sizlere zarar veremeyecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git