Kahve Falında Otobüs Görmek

Kahve Falında Otobüs Görmek
22 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 2.326 kez okundu.

Kahve falında otobüs görmek hasret duyduğunuz bir arkadaş, dost, tanıdık ya da sevgili gibi biriyle tekrar bir araya gelerek hasret gidereceğiniz anlamına gelmektedir. Falında otobüs çıkan bir kişi, aşkta yaşadığı çalkantılı hayatında eski eşini ya da eski sevgilisini affedebilir ve onunla yine yeni bir ilişkiye adım atabilir. Yine başka bir tabire göre de falda otobüs görmek hile, düzen artı olarak da kaderin gidişatına ve kaderin cilvelerine delalet etmektedir.

Aynı zamanda iş ya da okul hayatında başlanacak olan yeni projeler, yeni atılımlara ve yeni başlangıçlara delalet etmektedir otobüs görmek. Otobüsü falında gören bir kimse etrafında gelişen olaylara sık müdahale etmemeli, birazda olayları gidişatına bırakmalıdır. Bazen de kahve falında otobüs görmek sorunlu ve çetrefilli bir dönemin alamet-i farikası olabilir. Bu dönemde etrafınızda gelişebilecek olan şiddet içerikli olaylara karşı dikkatli olmalı ve uyanık davranmalısınız demektir. Kahve falında otobüs görmek birçok tabir uzmanı tarafından farklı yorumlanabilmektedir.

Kısacası kahve falında otobüs görmek eski arkadaşları, dost, sevgili, akraba ya da eski eşleri yeniden görmeye, aniden değişebilen kadere, hayatta ani gerçekleşebilecek olan gelişmelere delalet edebilir. Aynı zamanda temkinli davranmaya, önsezili davranmaya, sakin ve toleranslı olmaya da delalet edebilir. Aynı zamanda kahve faşında görülen otobüs durağı büyük beklentilere, kavuşmalara, sıkıntılara, kavga ve şiddet içeren olaylara da yorumlanabilmektedir. Huzursuzluk- geçimsizlikle geçirilebilecek olan bir döneme, bir süreliğine sürüncemede kalacak olan bir boşanma ya da veraset davasına da delil olabilir. Kahve falında otobüs görmek oldukça farklı yorumlara tabiidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git