Kahve Falında P Harfi Görmek

Kahve Falında P Harfi Görmek
9 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 6.227 kez okundu.

Kahve falında P harfi görmek, fal sahibinin herkesten gizlediği bir sırrının gün yüzüne çıkması olarak değerlendirilir. Bu harf fincanın ortasındaysa, şu günlerde yalan söylemekten bilhassa kaçının. Yoksa bu yalan başınıza büyük dertler açacak ve sizi kötü duruma düşürecek. Falda P harfi görmek, fincandaki konumuna göre fal sahibini ya da bir yakınını temsil eder. Bu harfin yanında başka şekiller de varsa, birlikte değerlendirerek bir yorumda bulunabilirsiniz.

falda p harfi gormekKahve fincanında P harfi çıkması, fal sahibinin yalancı insanlarla muhatap olmaması yönünde bir uyarı olabilir. Fincanın kenarında bu harf belirmişse, size yalan söylediğini tahmin ettiğiniz insanlara karşı güveninizi gözden geçirin. Onların yalanları sizlerin başına dert açabilir. Fincanın ortasında P harfi görülürse, bu sefer de fal sahibinin kendisinin söyleyeceği bir yalan veya saklayacağı bir sır manasına gelmektedir. Kahve tabağında P harfinin anlamı, hane içerisinde yalan haberlerin ve söylentilerin dolaşacağına işaret eder. İsminde P harfi geçen bir insan size iftira atmaya kalkabilir. Falda görülen P harfi, bazen de sahte ilişkilere yorumlanmaktadır. Sizinle sadece kendi çıkarı için iyi anlaşan insanlara fazla taviz vermeyin. Kahve falında ters P harfinin anlamı, sırlarınızın güvende olmasıdır. İçiniz rahat olsun.

Kahve falında P harfi ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, yalan ve hurafelerden uzak dursunlar. Kendilerine söylenen sözleri iki kere sorgulasınlar. İsminin baş harfinde veya isminde P harfi olan bir insana karşı gelecek günlerde dikkatli olun. Bu insanla iletişim kurduğunuzda onun her sözüne kanmayın.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı