Kahve Falında Palmiye Görmek

Kahve Falında Palmiye Görmek
13 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.317 kez okundu.

Kahve falında palmiye görmek; sevdiğiniz insanlarla tatil planı yapacağınıza ve yılın tüm sıkıntılarını bu tatil sayesinde üzerinizden atacağınıza yorumlanır. Bu planlanmış tatil hem kendiniz, hem de aileniz veya sevdiklerinize çok iyi gelecek. Tüm moral bozuklukları bitecek ve stres ortadan kalkacak. Falda palmiye görmek, kafa dağıtmaya ihtiyacı olan fal sahibini simgeler. Son zamanlarda o kadar çok stres yapacağınız olay olmuş ki, bir süre her şeyden uzaklaşmak isteyeceksiniz. İş yerinden ve sosyal çevrenizden kısa bir süre de olsa ayrı kalmak sizlere iyi gelecek.

falda palmiye gormekKahve fincanında palmiye şekli çıkması, uzun bir süredir istediğiniz eşyaya en sonunda sahip olacağınıza yorumlanır. Hatta sevdiğiniz insan size sürpriz yaparak bir süredir istediğiniz bir eşyayı alabilir. Kahve tabağında palmiye görmek, akrabalarınızı ziyaret edeceğinizi simgeler. Deniz kenarına yakın bir yerde oturan akrabanız varsa, ona misafir olacaksınız. Gelecek günlerde şekillenen seyahat planları her yönden olumlu sonuçlar doğuracak. Başka bir şehirde oturan dostlarınızdan haber veya davet alabilirsiniz. Hayattan beklentileriniz yavaş yavaş gelmeye başlayacak.

Falda görülen palmiye sembolü, sıkıntıların bitmesi ve daha huzurlu günlere kavuşmak anlamına gelir. Yaşayacağınız mutluluklar sizleri yeniden hayata bağlayacak. Kendinizi adeta yeniden doğmuş olarak hissedeceksiniz. Kahve falında palmiye ağacının anlamı, çoğu fal yorumu yapan insana göre bir iyi bir kötü gün yaşamaya, ani karar değişikliklerine yorumlanmaktadır. Hayatınıza bir düzen oturtamamanız sizleri endişeye düşürüyor olabilir ve hayata sıkı tutunabilmek adına bazı önemli kararlar alabilirsiniz.

Kahve falında palmiye ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, aşk hayatlarında güzel sürprizlere hazırlıklı olsunlar. Seyahat planlarınızı ertelemeyin. Çıkacağınız seyahatte hiç pişman olmayacaksınız. O nedenle, tatil imkanınızı iyi değerlendirin. Bu seyahat bir yandan da bazı şeyleri daha net düşünmenize ve farkındalığınızın açılmasına olanak sağlayacak. İş hayatındaki sorunlarınızı daha detaylı düşünme fırsatı yakalayarak, seyahat dönüşü yenilenmiş olarak, verimli bir şekilde işlerinize sarılacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git