Kahve Falında Panter Görmek

Kahve Falında Panter Görmek
30 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.462 kez okundu.

Kahve falında panter görmek; aşk ve şehvetin sembolü olarak bilinir. Bekâr olan kimseler, tutku dolu bir aşka yelken açabilirler. Ansızın kalbinize girecek biri, sizlerin tüm duygularını alt üst edecek. Panter gerçek hayatta güçlü bir hayvan olduğundan, falda çıkması güç ve kudreti simgeler. Falda panter görmek, karakterinizin de her geçen gün güçlenerek, otorite sahibi bir insana dönüşeceğinizi simgeler. Sözünü dinleten bir insan olacaksınız ve bu sayede iş hayatında çok hızlı bir yükseliş sağlayacaksınız.

falda panter gormekKahve fincanında panter şekli çıkması, evli kimseler için güzel manalar taşır. Falına bakılan kişi evliyse ve monoton bir ilişkiye sahipse, yakında evliliğinde onu çok büyük değişimler bekliyor. Evliliğinizdeki sıradan günler bitecek ve yerine heyecan dolu günler başlayacak. Eşiniz ile yeniden aşk dolu, neşeli ve zevkli bir hayata sahip olacaksınız. Aranızdaki iletişim güçlenecek. Kahve falında panter kafası görmek, sınavlara hazırlanan kişiler için son derece güzel şeyler ifade eder. Sınavlarınız güzel geçecek. O nedenle, sınavlara çalışırken bir yandan da gönlünüzü ferah tutun.

Falda görülen panter sembolü, çoğunlukla falına bakılan kişilerin aşk hayatlarında olup bitecek şeylere yorumlanır. Medeni durumlarına göre de anlamı değişir. İster evli, isterseniz de bekâr olun; gelecek günlerde aşk hayatınızda çok ciddi değişimler sizleri bekliyor olacak. İkili ilişkilerde çok memnun kalacağınız gelişmeler yaşanacak. Kahve falında kükreyen panter, cesaretini toplayan bir insanın size açılma kararı alacağına yorumlanır. Bu kişi size olan aşkını adeta haykıracak. Kahve tabağında panter figürü görülürse, ilişkiye başlayacağınız kişi için aileden bazı insanları karşınıza almak zorunda kalabilirsiniz. Kahve falında kükreyen aslan veya panter görmek, kimi zaman kavga ve anlaşmazlıkların olacağına yorumlanır. Tanıdığınız biri ile çok büyük bir kavga edebilirsiniz.

Kahve falında panter ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, sevgi ve mutluluk gibi duygulara çok yakınlar. Gönlü boş olanların âşık olması, gelecek günlerde onları çok değiştirecek. Aşk adeta gözünüzü karartacak ve umursamaz bir insan haline geleceksiniz. Hayatı tozpembe görmeye devam ederseniz, etrafınızda neler olup bittiğinin farkına varamayacak ve sevdiklerinizi üzeceksiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı