Kahve Falında Papağan Görmek

Kahve Falında Papağan Görmek
6 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve Falında Papağan Görmek

Kahve falında papağan görmek; sosyal çevrenizde kıskanılan ve özenilen bir insan olduğunuz anlamına gelir. Sizin her davranışınızı taklit etmek isteyen ve sizin gibi olmak isteyen insanlara işaret eder. Ancak bu bireylerin kötü bir niyeti olmayacaktır. Sadece size özenerek, bazı yanlış hareketlerde bulunabilirler. Falda papağan görmek, uysal ve cana yakın bir karaktere sahip olduğunuzun da göstergesidir.

Falda papağan görmek ne anlama gelir?

falda papagan gormekKahve fincanında papağan çıkması, genelde sosyal çevre ile ilişkilendirilerek yorumlanır. Birçok fal yorumcusu bu sembolü fal sahibinin konuşkan ve muhabbeti seven biri olduğuna işaret ederler. Ancak tanıdıklarınızla her konuda konuşmanız, sizi zor duruma sokabilir. O nedenle ağzınızdan çıkan cümlelere karşı şu sıralar temkinli olmalısınız.

Bazı fal yorumcularına göre, falda görülen papağan figürü, yeni bir insan ile tanışmaya yorumlanır. Sosyal çevrenizde önemli ölçüde değişiklikler yapabilirsiniz. Değişim sürecine giriyorsunuz ve hayatınızda bir takım şeyleri değiştireceksiniz. Olumlu yönden bir değişim olacak. İlgi çeken bir karaktere sahipsiniz. Kahve fincanında çıkan papağan sembolünün anlamı, yanındaki diğer şekiller ile beraber ele alındığında, çok daha farklı manalara gelir. Kahve falında papağan ve yol varsa, dostlarınız ile bir seyahate çıkacağınıza yorumlanır.

Kahve falında papağan ne demek?

Kahve falında papağan ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, özel hayatları ile ilgili her şeyi herkese anlatmamaya özen göstermeliler. Sizin bu kadar açık sözlü ve içi dışı bir insan olmanız, yanlış anlamalara neden olabilir. Kahve falında papağan kafası görmek, dedikodunuzu yapan kişilere işaret eder. Birileri arkanızdan sizinle ilgili bazı dedikodular yapıyor olabilirler. Bu kişileri tespit etmeli ve onlarla bir şeyler paylaşırken daha temkinli olmalısınız.

Kahve Falında Papağan Görmek isimli fal yorumunu okumuş bulunmaktasınız. Bu fal yorumunu okuyan ziyaretçilerimiz Falda Kuş Görmek isimli yorumuda okumayı tercih ediyorlar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git