Kahve Falında Paraşüt Görmek

Kahve Falında Paraşüt Görmek
16 Mart 2017 tarihinde eklendi, 2.689 kez okundu.

Kahve falının tarihi tam olarak bilinmemek ile beraber çok eski yıllara dayanmaktadır. Bazı kaynaklara göre 18. yy.’ la kadar uzandığı bilinmektedir. Türk kahvesi içildikten sonra kapatılır ve Türk kahvesinin telvelerinden dolayı bir takım şekiller oluşur. Bu şekillerin çeşitli anlamları vardır. Bu anlamlara göre kahveyi içerek fal kapatan kişiye şekiller üzerinden yorum yapılarak fal bakılır. Düzgün bir fal bakmak için telve ile fincanın ve fincanın tabağının içinde beliren şekillerin anlamlarının bilinmesi gerekir ve bu anlamlara göre yorum yapmak gerekir. Kahve falı kapattınız ve soğuduktan sonra açtınız. Belirgin bir biçimde kahve falında paraşüt gördünüz. Kahve falında paraşüt görmek ne anlama gelir.

Kahve Falında Paraşüt Görmek İyi midir? Anlamı Nedir?

Paraşüt normalde uçamaya yarayan bir düzenektir. Kahve falında da paraşüt görmek iyi bir anlama gelir. Kahve falında paraşüt görmek, fal sahibinin kendisi için belirlediği hedeflere ulaşacağını, hayal kurduğu şeylere sahip olacağı anlamına gelir.

Çok Cömert Biri Olabilirsiniz

Kahve falında paraşüt görmek bir kaç anlama gelir. Paraşüt görmenin bir başka anlamı, fal sahibinin gönlünün çok zengin ve cömert olduğu, bu sebepten bazen kendisine zarar verecek davranışlar sergilediği anlamına gelir.

Kahve falında paraşüt görmenin bir başka anlamına daha bakar isek fal sahibinin bencil, agresif bir kişi olmasının yanında zengin olacağının yani eline yüksek bir miktarda para geçeceğinin sembolü olarak da yorumlanır.

Kahve falında paraşüt görmeyi eğer fal sahibinin maddi durumu iyi ise son zamanlarda kişinin elinde olan parayı gereksiz şeylere çok fazla harcama yaparak çarçur ettiği anlamına da geldiği olarak yorumlanır. Fal sahibi öğrenci ise ve paraşüt görülüyor ise falda okul hayatında sıkıntılı günler geçirebilir. Çalışan biriyse iş hayatında sıkıntılı günler geçirebilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı