Kahve Falında Parmak Görmek

Kahve Falında Parmak Görmek
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 14.790 kez okundu.

Kahve falında parmak görmek; fincanda çıkan şekline göre değişik anlamlara gelir. Kahve falında tek parmak görmek, gelecek bir felaketin uyarısıdır. İlerleyen zamanda başınıza gelecek bir sıkıntı için sizleri önceden uyarır. Kendi işini yapan kişiler, iflas etme aşamasına gelebilirler ya da çok büyük bir borcun altına girebilirler. Gelecekte birilerine kefil olmaktan bilhassa kaçının. Yoksa çok büyük bir finansal zorluk sizleri bekliyor olacak. Falda parmak görmek, başarısızlığın simgesi olarak nitelendirilir. Okul hayatı devam eden kimseler, sınav ve derslerinde beklenmedik başarısızlıklar yaşayabilirler.

falda parmak gormekKahve fincanında parmak şekli çıkması, falına bakılan kişilerin yeni bir atılım yapmadan önce çok dikkatli karar vermeleri yönünde uyarır.  Maddi zorluklara karşı göğüs gerin. Çünkü bu sıkıntılar kısa sürecek. Kahve falında 3 parmak görmek, üç yerden gelecek berekete yorumlanır. Çok nasipli olacağınız bir dönemdesiniz. Kahve falında baş parmak görmek, her şeyin yoluna gireceğini ifade eder. Artık bir “oh” diyeceksiniz ve kafanıza taktığınız bir sorun hemencecik çözüme ulaşacak. Kahve falında el parmak görmek, hobilerinize yönelecek fırsatı bulacağınızı simgeler. El marifetinizi göstermeye başlayacaksınız ve el becerileriniz ile harika işler ortaya çıkaracaksınız. Kahve falında beş parmak görmek, kardeşi olan kimselerin kardeşleri ile küslüklerinin sona ereceğini gösterir. Aynı zamanda aile bireyleri ile aranızdaki sorunları da atlatacak ve daha iyi anlaşmaya başlayacaksınız.

Falda görülen parmak sembolü, uzman fal yorumcuları tarafından maneviyatın artacağına yorumlanır. Dini açıdan kendinizde gördüğünüz eksikleri gidereceksiniz. Daha iyi bir birey olmak adına çaba göstermeye başlayacaksınız. Kahve falında parmak izi görmek, sizde iz bırakan ve asla unutamadığınız bir insanı simgeler. Bu kişiyi sürekli hatırlıyor ve aklınızdan silemiyorsunuz. Kahve falında orta parmak görmek, başarının anahtarını sonunda bulmaya yorumlanır.

Kahve falında parmak ne demek?” anlamını merak eden sevgili okuyucularımız, aşk hayatlarında yenilikler ile karşılaşacaklar. Eşleri ya da sevgililer kendilerine çok daha iyi davranmaya başlayacak. Kahve falında parmak basmak, sosyal çevrenize ve ailenize kendinizi ispatlayacağınızı gösterir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı