Kahve Falında Pasta Görmek

Kahve Falında Pasta Görmek
4 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 4.978 kez okundu.

Kahve falında pasta görmek; gelecek bir haber veya teklif sonrasında kutlama yapılacağının müjdesini verir. Fincanda görülen pasta, tatlı sohbetin de habercisidir. Fincanın ortasında pasta işareti çıkarsa, falına bakılan kişi tez zamanda önemli bir teklif ile karşı karşıya kalacak. Bekar bir kızın fincanında bu şekil çıkarsa, her an bir evlilik teklifi sürprizi olabilir. Falda pasta görmek, bekar erkeklerin de sevdiği kızla evlenme hayali kuracağına ve bu ilişkiyi ciddiyete dökmek isteyeceğine yorumlanır.

falda pasta gormekKahve fincanında pasta şekli çıkması, evli kimseler için eşlerinden gelecek güzel bir haber olarak değerlendirilir. Eşiniz size bir sürpriz yapabilir ve iş hayatıyla ilgili önemli bir haberi size duyurabilir. Fal sahibi çalışıyorsa, başka bir yerden gelecek iş teklifi onu sevindirecek demektir. Kahve tabağında pastanın anlamı, evinize gelecek misafirlerdir. Şu günlerde evinize sıklıkla misafir gelecek. Bunun da nedeni bir tebrik olabilir. Uzakta olan tanıdıklarınız da sizleri görmeye gelebilirler.

Falda görülen pasta sembolü, bazı fal yorumcularına göre hayatınızda sizleri bekleyen önemli değişimlerin müjdecisidir. Bu güzel değişiklikler evlilik, iş yerinde terfi ya da başka bir eve taşınma olabilir. Kahve falında pasta dilimi çıkarsa, sevdiğiniz insanla güzel günler sizleri bekliyor. Onun kalbini yeniden kazanacaksınız ve aşkınız yeniden alevlenecek. Kahve falında yaş pasta görmek, bazen de aile içi bir kutlamanın habercisi olur. Önemli bir olay olacak ve ailenizle hep beraber kutlayacaksınız. Kahve falında doğum günü pastası görmek, izdivaç kurmak olarak yorumlanır. Bekarsanız, yakında hayatınızın aşkını bularak dünya evine gireceksiniz. İlişkisi olanlar da işi ciddiyete dökecekler. Hayırlı işlere de vesile olabilirsiniz.

Kahve falında pasta ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımızın gelecek günlerde yüzlerini güldürecek gelişmeler yaşanacak. Hem aşk hayatınızda, hem de parasal olarak bir mutluluk söz konusu olacak. Misafirleriniz çoğalacak ve sevdiğiniz insanlarla sohbetleriniz tatlanacak. Konuşulacak çok fazla sürpriz olay başınızdan geçecek. Bunları dostlarınıza anlatacak ve mutluluğunuzu sevdiğiniz insanlarla paylaşmayı tercih edeceksiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git