Kahve Falında Pelikan Görmek

Kahve Falında Pelikan Görmek
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 20.116 kez okundu.

Kahve falında pelikan görmek, azim ile çalışan çok istikrarlı bir insanı simgeler. Çok fazla mücadele veriyorsunuz ve isteklerinize ulaşmak adına hırstan ödün vermiyorsunuz. O nedenle, tüm bu çabalarınız zamanla sonuç vermeye başlayacak. Ancak fazla hırslı olmaktan kaçının ve hedeflerinize ulaşmak adına gözünüzü karartmayın. Yoksa etrafınızda gelişen bir takım olaylara karşı çok fazla habersiz kalacaksınız. Falda pelikan görmek, çoğunlukla bir insan karakteri ile nitelendirilir. Falına bakılan kişi çok çalışkan ve şansı açık biri olacak.

falda pelikan gormekKahve fincanında pelikan şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından bir türlü hayattan tatmin olmayan insana yorumlanır. Maddi ve manevi yönden şansınız iyi gitse de, sürekli daha fazlasını istemek size zarar verecek. Bu doyumsuzluk yakınlarınızın da sizlere isyan etmesine neden olacak. Kahve falında pelikan kuşu görmek, kimi zamanlar mutluluğunuzu arttıracak haberler alacağınıza yorumlanır. Gelecek haberler sizleri sevindirecek.

Falda görülen pelikan sembolü, uzman fal tabircilerine göre hisleri yoğun ve altıncı hissi kuvvetli insanı simgeler. Bazı kötülükler önceden sizlere malum olacak ve kendi tedbirinizi alacaksınız. Özellikle bir insanın size karşı tuzak kurduğunu anlayarak, o kişiye karşı cephe alacaksınız. Kahve falında pelikan ve balık şekillerinin bir arada olması, kısmetinizin açılacağını simgeler. Bereket dolu günler sizlerin olacak. Kahve tabağında pelikan işareti çıkarsa, bekar olanlara evlilik yolu görünüyor demektir. Hane içerisinden birilerinin nişan ve söz haberlerini alabilirsiniz.

Kahve falında pelikan ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, kararlılıklarından dolayı birçok konuda başarı elde edecekler. Elinizden hiçbir fırsatı kaçırmamaya gayret edeceksiniz. Eğer uzun süredir beklenilen bir para ya da miras varsa, tez zamanda elinize ulaşacak. Borcu olanlar da sizlere borcunu ödeyecekler. Kahve falında pelikan kafası görmek, temiz kalpli ve çalışmayı seven bir insanı simgeler. Eşiniz ya da yeni hayatınıza girecek kişi bu güzel özelliklere sahip olacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git