Kahve Falında Peri Görmek

Kahve Falında Peri Görmek
16 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.259 kez okundu.

Kahve falında peri görmek; boş hayallere kapılan, hayalperest bir kişiliğe sahip olunduğunu gösterir. Çok temiz kalpli olmanız nedeni ile her denilen şeye kanıyorsunuz. Olmayacak hayaller peşinde koşmanız, yakınlarınızı kızdırıyor. Ancak size bir şey diyemiyorlar. Falda peri görmek, bazı zamanlar fincanı çevirirken içten tutulan dileğin tez zamanda gerçek olmasına yorumlanır. Aynı zamanda iyiliklerinizin karşılığını alacaksınız.

falda peri gormekKahve fincanında peri çıkması, herkese yardım eden bir insan ile tanışmaya yorumlanır. Bazı yorumculara göre fincan içerisindeki telveden oluşan peri figürü, yeni tanışacağınız nur yüzlü ve iyilik sever bir insana işaret eder.

Falda görülen peri sembolü, güzel olaylara ön ayak olacağınızı simgeler. Yine koruyucu bir melek gibi adeta etrafınızda pervane olan bir insan olacak. Kahve falında peri kızı çıkması, sizi seven ve kollayan eş adayına yorumlanır. Evli kişiler eşlerine karşı daha anlayışlı olacaklar. Eşlerinden bekledikleri ilgiyi ve nezaketi sonunda görecekler. Kahve falında su perisi görmek, henüz bitiremediğiniz bir proje ya da işin en sonunda biteceğini gösterir. Bu sayede ruhsal yönden de rahatlama yaşayacaksınız. Fincan içerisinde eros ve peri sembolleri benzer anlamlara gelmektedir. Kahve falında peri bacaları çıkıyorsa, tatil ya da ziyaret amaçlı bir yolculuğun habercisidir.

Kahve falında peri ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, herkese hayrı dokunan, güçlü bir karaktere sahipler. Bu nedenle, her zaman kazanan taraf sizler olacaksınız. Kahve falında kanatlı peri görmek, öncesinde birine yaptığınız büyük iyiliğin karşılığını alacağınızı gösterir. Bu kişinin size yardımı dokunacak. Belki iş hayatında size güzel bir jest yapabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı