Kahve Falında Piramit Görmek

Kahve Falında Piramit Görmek
4 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 10.331 kez okundu.

Kahve falında piramit görmek; rutin giden her şeyin değişeceğine ve çok fazla değişimle karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır. Hedefleriniz doğrultusunda ilerledikçe, yaşam koşullarınız da farklılaşacak. Başka bir yere taşınabilir ve düzeninizi tamamen değiştirebilirsiniz. Falda piramit görmek, bazen de gelecek enteresan haberlere yorumlanır. Akıllarda soru işareti bırakan bir kişiliğe sahipsiniz ve herkes tarafından merak uyandırıyorsunuz. Bu gizemli halleriniz sizi daha çekici kılmaya devam edecek.

falda piramit gormekKahve fincanında piramit şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından fal sahibinin iş hayatında tüm kontrolü kendi eline alacağına yorumlanır. Hatta birçok sorununuzu göz ardı ederek, yeni kararlarınızı uygulayacak ve başarılı olmak adına çalışmaya devam edeceksiniz. Kahve tabağında piramidin anlamı, gizli saklı bir ilişkidir. Tüm hane halkından gizli bir ilişki yaşıyorsanız, şu günlerde açığa çıkmaması için daha fazla gayret gösterin. Yoksa bu ilişkiyi öğrenen biri herkese yayabilir ve sizin gizli kalmasını istediğiniz ilişkiniz zarar görebilir.

Falda görülen piramit şekli, gelecek çok şaşırtıcı haberler karşısında sakinliğinizi korumanız konusunda bir uyarı manasına da gelebilmektedir. Kahve falında piramitler görmek, birden fazla alacağınız şaşırtıcı haber olarak yorumlanır. Fincan içerisinde birden fazla piramit çıkması, birden fazla duyacağınız söylenti sonrasında hayatınızda bazı değişiklikler yapmanın vakti geldiğini anlayacağınıza yorumlanır. İş hayatında yerinizde saydığınızın farkına varacak ve başarılı insanların haberlerini alarak sizler de daha fazla çabalamak isteyeceksiniz. Çevrenizdeki insanların bir anda yükselmesi sizleri de hırslandıracak.

Kahve falında piramit ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, duyacakları şeylere şimdiden hazırlıklı olsunlar. Belki de hiç hoşlanmadığınız bir insanın başarı haberinin kulağınıza gelmesi kendi hayatınıza bir çeki düzen vermeniz konusunda sizleri tetikleyebilir. Bu nedenle, sizlerin de başarılı olup herkes tarafından takdir edilebilmeniz için biraz daha kararlı olmanız gerekecek. Kesinlikle acele kararlar alarak iş hayatınızı riske atmayın.

Kahve fincanında piramit sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında firavun görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git