Kahve Falında Priz Görmek

Kahve Falında Priz Görmek
7 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.680 kez okundu.

Kahve falı kahve içildikten sonra bardağın ters çevrilmesi ve tabağın üzerine konması sonucunda bardak açıldığında ortaya çıkan figürlerin yorumlanmasıyla ortaya çıkıyor. Özellikle kadınların sevdiği ve sıklıkla uyguladığı bu yöntem, bazen falına bakılan kişinin hayatıyla ilgili gerçek bilgilerin ortaya çıkmasına sebep olabiliyor. Uzun yıllardır uygulanan bu yöntem, gelecekle ilgili belirsizliğin ortadan kalkmasını isteyenler tarafından daha fazla kullanılıyor. Kahve falında ortaya çıkan her figürün farklı bir anlamı bulunuyor. Bu şekillerin anlamları bilmeyen kişiler tarafından yorumlanmaması gerekiyor. Aynı zamanda, hayatın kahve falında beliren şekillere göre yaşanmaması konusunda da uzmanlar uyarıyor. Falda çıkan şekillere ve bu şekillerin yorumlarına göre davranılmaması gerekiyor. Faldaki şekillerin ve fal üstüne yapılan yorumların kesin doğru bilgiler içermediğinin de farkında olunması gerekiyor.

Falda Priz Şekli Çıkması

Kahve falında priz şeklinde bir simge görülmesi elektriği ve gücü simgeliyor. Kahve Falında Priz Görmek falına bakılan kişinin enerjisinin ve gücünün geçmişte yaşamış olduğu bazı olaylar nedeniyle tükenmiş olduğunu gösteriyor. Ancak, bu durumun kısa süre içerisinde değişeceğini ve kişinin gücünü tekrar toplayacağını da priz simgesinden anlamak mümkün oluyor. Kişinin yaşam enerjisinde meydana gelen azalmanın bir süre sonra sona ereceği de kahve falında görülen priz sembolünden anlaşılıyor.

Hayal Kırıklıkları Zamanla Yok Olacak

Kahve Falında Priz Görmek kişinin yaşadığı hayal kırıklıkları neticesinde, azalan dayanma gücünün zamanla eski haline döneceği bu şekilden çıkarılacak yorumlar arasında yer alıyor. Kahve falında priz simgesi görüldüğünde, falı bakılan kişinin her şeye rağmen mücadele etmeyi bırakmaması yorumu çıkarılır. Kişinin hayatını yaşamaya devam etmesi gerektiği bu faldan anlaşılan mesajlar arasında yer alır. Prizin tek başına görülmesi ve elektrik kontağıyla birlikte görülmesi farklı yorumlanıyor. Kontağın görülmesi halinde hayattan beklentilerin daha da düşmesi ve umutsuzluk seviyesinin artması da söz konusu oluyor.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git