Kahve Falında Puma Görmek

Kahve Falında Puma Görmek
18 Mart 2017 tarihinde eklendi, 4.094 kez okundu.

Kahve falı artık hayatımızda zorluklar ve giderek hayatımızın ne şekilde seyir alabileceğini önceden merak ettiğimiz için bunun farklı yollarını ararız. En çok fallara bakarız. Faldaki semboller ve figürlerin ne anlama geldiğini oldukça çabucak öğrenmek isteriz bir nebi psikolojik destek sağlarız kendimize böylece hayatımızı daha dikkatli adım atarak yaşarız. Bunlardan birisi de hayvan görmek atlatılacak sıkıntıları fazla büyüttüğümüzü geçici sıkıntılar için kafamızı daha çok yorduğumuzu ve düşüncelerimizin karmaşık bir hal aldığı yorumlanır. Ayrıca eski bir hesabı sonsuza kadar olumlu bir şekilde kapattığımızı ve ışık hızı şeklinde bir habere delalet eder.

Mutlu Olabilirsiniz!

kahve falında puma görmek sorusunda bazı hayvanların bazen çok mutlu edici yönleri de vardır. Puma aşk ve şehvetin mutluluğu olarak yorumlanır. Özellikle bekâr olan kişiler çok büyük bir mutluluğa yelken açabilirler. Birden bire kalbinize girecek kişi duygularınızı alt üst edebilir. Puma gerçek hayatta güçlü ve kuvvetli bir hayvan olduğundan gücü simgeler. Karakterinizin her geçen gün artarak güçleneceğini ve hayata daha sağlam adımlar atmanıza yorumlanır. Lider vasfınızı da ortaya çıkararak sözünüzü dinletecek bir kişi olarak iş hayatınızda hızla yükselme olacağını gösterir.

Kahve Falında Puma Şekli

Bekar kişiler için aşkın olduğunu gösterse de evli kişiler için ise, monoton bir evliliğe sahip olması en kısa zamanda onlara da evliliğinde çok büyük olumlu değişimler yaşanacağı bilinir. Evlilikte sıradan gün diye bir şey kalmayacak heyecanlı ve neşeli günler başlayacaktır. Eşiniz ile ilk günkü gibi ak dolu günler tekrar gelerek hayatınıza renk gelecektir. Gençlerin sınav dönemlerinde bu figürü görmesi olumlu sonuçlanacağı yorumlanır. Olumlu olacağından dolayı sınavlara çalışırken stresli olmanıza gerek yoktur. Özellikle panterin ses çıkarması figürü çıkmışsa cesaretini toplayan bir kişinin size karşı duygu dolu anlamlar söylemesi yorumlanır. Kahve tabağında çıkmış ise ilişkinizde ailenizde bir kişiyi karşınıza alacağınızı gösterir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Puma Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git
    Maaş uzmanı