Kahve Falında Puro Görmek

Kahve Falında Puro Görmek
14 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 2.662 kez okundu.

Kahve falında görülen puro zenginliği temsil eder. Yanmış bir puro görüntüsü ya da içilen bir puro görüntüsü farklı yorumlara götürür. Yanmış bir puro yakın zamanda üzücü bir olayın habercisi olabilir. Fakat purodan bu durumda duman çıkmaması üstesinden gelineceğini gösterir. Duman çıkan puro görüntüsünde çevrenizdeki bir kişi ile yaşayacağınız soruna işaret eder. Sorunların üstesinden gelmek için çözümler bulmanız ve bunları başka kişilerle paylaşacağınız döneme gireceğinizin habercisidir.

Duman Çıkan Puro Görmek

Kahve falında puro görmek güç ve zenginliği temsil etse bile duman çıkması verilen mücadelenin başarısız olacağını gösterir. Purodan çıkan duman görüntüsü verilen mücadele sonucunda güce göre başarı elde edilip edilmemesi ile ilgilidir. Günlük yaşantınızda karşılaşacağınız bir olay ile savaş verirken aniden başka kötü haber alabilirsiniz. Tek başınıza sorun çözmeye çalışacağınız bu dönemde yeni planlar yapabilir seçeneklerinizi çoğaltabilirsiniz. Doğru kararlar vermek geleceğinizi etkileyebilir.

Birden Fazla Puro Görmek

Kahve falında puro görmek bazı güçlüklere neden olabilir. Birden çok görmek fazla sorun demektir. Sorunların üstesinden gelinmesi durumunda geleceğe dair büyük yatırımların yapılabileceği anlamına gelir. Bu güçlüğün üstesinden gelmek ve farklı kişilerden yardım almak sizi güçlendirebilir. Sıkıntılı bir dönemin içinden çıkabilirseniz en büyük sorunlardan birinin üstesinden gelmiş olursunuz. Tek başınıza halledebileceğiniz sorunlarda mantıklı çözümler üretmek sizin için faydalı bir yöntem olacaktır.

Farklı kişiler ile birlikte bu sıkıntıların üzerinden gelebilirseniz bundan sonraki hayatınızda yaşayabileceğiniz en büyük sorunlardan birini atlatmış olursunuz. Fakat bu sorunlarla baş etmek yerine umursamaz olursanız daha büyük sorunlar ile karşılaşmanız kaçınılmaz. Puro güç ve zenginlik simgesidir. Getirisi büyük sorunlardır. Fakat bunu atlatabilen kişiler için parlak bir gelecek ve yeni imkanlar ortaya çıkarmak söz konusu olabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı