Kahve Falında Radyo Görmek

Kahve Falında Radyo Görmek
23 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.256 kez okundu.

Kahve falında radyo görmek genel manada birçok yorumcu tarafından gürültülü patırtılı ortamlara delalet edebilmektedir. Gürültülü toplantılar, iş toplantıları, davetler ya da bu tür yerlerde yaşanacak olan mutlu, yüksek seslerin işareti olabilen radyo, aynı zamanda bu tür ortamlarda çıkabilecek olan aşmazların, ya da tartışmaların sembolü de olabilmektedir. Aynı zamanda falda görülen radyo güzel, sevindirici bir hediyenin sinyali, ya da oldukça kırılgan yapıya sahip olan bir kişilik olduğunuzun da işareti olabilir.

Yine olay yaratacak olan bomba haberlere veya sansasyonel olaylara işaret eden radyo, sizi oldukça şaşırtacak olayların da habercisidir. Şayet rüyada radyoyu tutan bir birey bulunuyorsa sarsıcı bir habere, anteni açık radyo hanede duyulacak bir habere, kırık antenli radyo ise üzüntünüzü dindirecek olan bir habere delalettir. Kahve falında radyo görmek çoğu zaman şimşekleri üzerine çekecek haber niteliğinde yorumlanmaktadır. Falda oldukça ilginç imgelerden olan bu sembol aynı gerçek hayatta olduğu gibi haber almaya, iletişime ve parazitlerse neşeli ya da çalkantılı topluluklara gireceğinize işaret eder.

Eğer falda görülen radyo eski bir radyo şeklinde ise eski bir dost ya da sevgiliden alınacak habere, radyo yeni ise yeni arkadaşlıklara ve bu kişilerle gerçekleştirilecek olan hoş birlikteliklere, ya da  toplantılara delalet etmektedir. Yine radyodan çıkan ve ortama yayılan parazitlerse (etrafa yayılan parçacıklar şeklinde görülür) sizlerle ilgili çıkacak olan asılsız söylemler ve dedikodular şeklinde yorumlanabilir. Kale alınmaması gereken, kulak arkası edilmesi gereken bu asılsız dedikodular için kendinizi üzmemeniz gerektiği anlamını da taşımaktadır radyo simgesi. Kahve falında radyo görmek sizin için heyecanlı bir bekleyişin işareti olabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git