Kahve Falında Rüzgar Gülü Görmek

Kahve Falında Rüzgar Gülü Görmek
16 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 7.415 kez okundu.

Kahve falında rüzgar gülü görmek, iş temponuzun her geçen gün artacağına yorumlanır. Çok daha önemli bir pozisyona getirilerek, daha fazla sorumluluk üzerinize yüklenebilir. Kendi işini yapanlar, iş yoğunluğundan dolayı büyüme yoluna gidebilirler. Daha fazla çalışmak zorunda kalsanız da, maddi yönden sizleri tatmin edecek rakamlar kazanmaya başlayacaksınız. Falda rüzgar gülü görmek, genelde çalışma hayatındaki yoğunluğa işaret eder. Okuyan kimseler de daha fazla ders çalışmak zorunda kalacaklar. Ancak bu çalışmaların meyvelerini ilerleyen zamanlarda toplamaya başlayacaklar.

falda ruzgar gulu gormekKahve fincanında rüzgar gülü çıkması, bazı değişim kararları almanın tam vakti olduğunu simgeler. Artık bazı konularda önemli kararlar almanızın tam zamanıdır. Kahve tabağında rüzgar gülü şekli varsa, sıkıntılarınızın hızla geçeceğine yorumlanır.

Kahve falında rüzgar gülü ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, kararlarından çabuk dönmemeliler. Özellikle son günlerde almış olduğunuz önemli kararlarınız varsa, bunların arkasında durun. Kendinizi ihmal etmeyin.  Sürekli yoğun olarak çalışmak, sağlığınızın önüne geçmesin. Falda görülen rüzgar gülü figürü, aşk hayatında bazı yeni gelişmelerin olması yönünde yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı