Kahve Falında Saat Görmek

Kahve Falında Saat Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.566 kez okundu.

Kahve falında saat görmek; dürüst ve sözünde duran bir kişiliğe işaret eder. Fal sahibi, son derece güvenilir ve çevresi tarafından sevilen biridir. Herkes ile iyi anlaştığı için, yakın çevresinden ihtiyaç duyduğu an yardım alabilir. Falda saat görmek; özel hayatınızda çok mutlu ve heyecan dolu günlerin sizi beklediği anlamı taşır.

falda saat gormekKahve fincanında ya da tabağında çıkan saat sembolü; genelde olumlu gelişmelere yorumlanır. Bazı fal yorumcuları saat sembolünü; fal sahibinin sevdiği insan ile bir seyahate çıkacağına yorumlarlar. Yeni yerler keşfedebilirsiniz. Şu günlerde tüm sıkıntılarınızdan arınacak aktiviteler içerisinde olacaksınız.

Kahve falında kum saati görmek; gerçekleşecek güzel olaylara ve hayalleriniz için henüz çok erken olduğuna yorumlanır. Bir müddet daha sabır ile beklerseniz, o istediğiniz hayata kavuşacaksınız. Kahve falında saat kulesi görmek; sevdiğiniz insana karşı agresif tutumlardan kaçınmanız gerektiği yönünde bir işarettir. Duygusal açıdan her ne kadar agresif olsanız da, sizi seven insanlar bu tavırlarınızı anlayış ile karşılayacaklardır.

Falda çıkan saat sembolü; okuyan kişiler için okul hayatında başarı sağlaması manasına gelir. Çalışanlar içinse, iş hayatında daha yüksek mertebeye çıkmaya delalettir. Kahve falında çalar saat görmek; bazı atılımlar yapmak için artık vaktinizin geldiğine ve önemli kararlar almanız gerektiğine işaret eder. Tüm güveninizi toplayarak, hayatınızın bir sonraki aşamasında alacağınız kararlarda çok özenli davranmalı ve başkalarının sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Borcu olanlar ise; tez zamanda borçlarından kurtulurlar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git