Kahve Falında Saç Görmek

Kahve Falında Saç Görmek
4 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 5.276 kez okundu.

Kahve falında saç görmek; sakin ve zinde bir yaşamı simgeler. Falına bakılan kişi tüm dert ve kederi gerisinde bırakarak yeni bir hayata adım atacak ve tüm kötü düşüncelerden arınarak daha iyi bir insan olma yolunda ilerleyecek. Bu yenileniş ve değişim size fayda sağladığı kadar, sevdiklerinizi de mutlu edecek. Falda saç görmek, bazen de falına bakılan kişi ile sürekli rekabet eden insanı simgeler. İş hayatında ya da sosyal yaşantınızda sizi rakibi olarak gören biri var ve her adımınızı takip ederek sizi taklit ediyor. Fırsatçılara ve rakiplerinize karşı daha uyanık olun ve bu rekabet ortamından avantaj sağlamaya bakın.

falda sac gormekKahve fincanında saç şekli çıkarsa, fal sahibi çok yakında kendini adeta tazelenmiş ve daha dinamik hissedecek. Tembellik sona erecek ve enerjinizin yükselmesiyle beraber işlerinize daha sıkı sarılacaksınız. Kahve tabağında saçın anlamı, hane içerisinde yaşanan kötü olayları geçmişte bırakarak akrabalarınıza karşı tavırlarınızı değiştireceğinize yorumlanır. Bazı insanlara haksızlık yaptığınızı anlayacak ve gönüllerini kazanmak isteyeceksiniz. Geçmişte yaşanan sorunların üzerine bir perde çekmek hem siz, hem de sevdikleriniz için en hayırlısı olacak.

Falda görülen saç sembolü, genelde güzel manaları beraberinde getirmektedir. Sevdiğiniz insanların yeniden güvenini kazanacaksınız ve rakipleriniz size diş batıramayacak. Kahve falında saç örgüsü görmek, adeta arap saçına dönen işlerinizin çözüme ulaşacağı yönünde yorumlanır. Karmaşık ilişkiler son bulacak. İş hayatında da ertelenen veya üzerinde durulmayan konulara daha fazla ağırlık vereceksiniz. Önceliğiniz hayatınızdaki karmaşıklıkları ve belirsizlikleri çözüme kavuşturmak olacak. Kahve falında saç fırçası görmek ise, içinize attığınız sorunları sonunda birileri ile paylaşma fırsatı yakalayacağınıza yorumlanır. En nihayetinde sizi anlayan ve dertlerinize ortak olan biri karşınıza çıkacak.

Kahve falında saçı toplu kadın görmek, disiplinli çalıştığınız takdirde elde edeceğiniz başarıyı simgeler. İş hayatınızda disiplini elden bırakmadığınız takdirde kazançlı çıkan sizler olacaksınız. Kahve falında uzun saçlı kadın görmek, bu günlerde depresyona fazla meyilli bir ruh haline sahip olduğunuzu gösterir. Her geçen gün artan sorunlar sizi çok bunaltmış ve başka bir yere kaçıp gitmek istiyorsunuz. Kahve falında saç çekmek; yani saç çeken biri görmek sizi çekiştiren insanı simgeler. Bu insan sürekli arkanızdan atıp tutuyor. Kahve falında saç taramak; yani saç tarayan birini görmek de sizi sürekli pohpohlayan bir insana işaret eder. Bu dostunuz size yaranmak adına her şeyi deneyecek. Asıl niyeti ise iyi değil.

Kahve falında saç ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, geçmişi bir kenara bırakarak geleceklerine odaklanma kararı alacaklar. Aşk hayatına yorumlandığında, geçmişte sizi üzen sevgiliden haber alacağınızı simgeler.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git