Kahve Falında Şahin Görmek

Kahve Falında Şahin Görmek
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 12.092 kez okundu.

Kahve falında şahin görmek; genelde pozitif şekilde yorumlansa da bazı fal yorumcuları bu sembole negatif anlamlar katabilmektedirler. Fincan içerisinde beliren hayvan figürleri genelde bir dostu veya düşmanı simgeler. Fincanın ortasına yakın şekilde çıktıklarında, falına bakılan kişinin karakterine yönelik yorumlarda bulunulur. Bu sembol “şahin bakışı” tabirinden de yola çıkarak, keskin kararlara sahip ve ikna kabiliyeti yüksek biri olduğunuzu gösterir. Fincan ortasındaki şahin işareti, güçlü ve hırslı bir insan olduğunuzu simgeler. Falda şahin görmek, aynı zamanda sizlerin iş planlarında çok emin adımlar atacağınızı ifade eder. İş hayatında elinizden hiçbir fırsat kaçmayacak ve işleriniz yakında yoluna girecek.

falda sahin gormekKahve fincanında şahin şekli çıkması, bazı falcılar tarafından hainlik yapacak insana yorumlanır. Üzerinde çok emeğinizin olduğu bir insan size sırtını dönebilir ve zor bir zamanınızda size nankörlük yapabilir. Bu durum sizi üzecek. O kişinin sizin hak ettiğiniz davranışı göstermemesi, moralinizi bozacak. Kahve tabağında şahinin anlamı, geleceğe dair yapılan planlarda hane içerisinden destek almaktır. Tabi, haneden bir insan sizi üzecek tavırlar sergileyebilir. O kişiyi hayatınızdan silme kararı alabilirsiniz.

Falda görülen şahin sembolü, birçok alanda elde edilecek şan ve şöhrete işaret eder. Okuyanlar okul hayatlarında ve çalışanlar da iş hayatlarında başarılarıyla adlarından söz ettirecekler. Kahve falında şahin kuşu görmek, genelde saygınlık ve söz sahibi bir insan olduğunuzu simgeler. Etrafınızda bulunan insanlar sizin adınızdan övgüyle bahsediyor olacaklar. Kahve falında şahin kartal görmek, yasal olmayan işlerden uzak durmanız yönünde sizleri uyarır. İş hayatınızı riske atacak girişimlerden kaçının. Kahve falında şahin kafası çıkarsa, evli kimseler için çocuk müjdesidir. Tez vakitte evlat sahibi olacağınızın haberini alacaksınız. Kahve falında şahin başı görmek, bekar kimseler için doğru yolda olan bir insanla aşka başlayacaklarına yorumlanır. Bu insan sizi huzura ve rahatlığa eriştirecek.

Kahve falında şahin ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, yakında saygınlıklarını arttıracaklar ve azmin zaferine ulaşacaklar. Bir insana olan güveniniz sarsılabilir. Bu dönemde dikkatli harcamalar yapmaya özen gösterin ve birikimlerinizi koruyun.

Kahve fincanında şahin sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında kartal görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Şahin Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git