Kahve Falında Saksafon Görmek

Kahve Falında Saksafon Görmek
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.696 kez okundu.

Kahve falında saksafon görmek, bir süredir ayrı düştüğünüz insan ile yeniden kavuşma fırsatı yakalayacağınıza yorumlanır. Bekâr kimseler bir süredir aradıkları aşkı tez vakitte bulacaklar. Kalplerini çalan kişinin özellikleri tam hayallerindeki gibi olacak. Falda saksafon görmek, evli kimseler için eşleri ile aralarında soğuk rüzgârlar esmesi anlamına gelir. Eşiniz size karşı negatif bir tutum sergileyecek. Bazı hatalarınız ilişkinizi sarsacak bir etkiye sahip olacak.

falda saksafon gormekKahve fincanında saksafon şekli çıkması, kimi falcılar tarafından aşkı ve huzuru bir arada bulmaya yorumlanmaktadır. Sevdiğiniz insanlara karşı şu günlerde çok daha nazik olun. Onları üzecek sözlerden kaçınmaya dikkat edin. Kahve falında saksafon çalan adam görmek, keyfinizi yerine getirecek güzel gelişmelerin yaşanmasını işaret eder. Neşeniz yerine gelecek ve yüksek enerjinizle adeta ışık saçacaksınız.

Kahve falında saksafon ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, aile bireyleri ile daha çok iletişim kurmaya özensinler. Aile içinde sıradan bir hayat sizleri ya da diğer aile bireylerini sıkacak. Bu durum da beraberinde bazı tatsızlıkları getirecek. Falda görülen saksafon sembolü iş hayatına yorumlandığı vakit, iş yerinde canınızı sıkacak yeni çalışma arkadaşlarınızın olacağını işaret eder. Hatta ağzını arayarak, başkalarıyla ilgili görüşlerinizi merak eden insanlar olacak. Kötü niyetli bir kişi sizden öğrendiği bilgileri kendi çıkarı için kullanabilir. Bir süreliğine ikili ilişkilerinizde çok daha dikkatli konuşmalar yapın. Vaktinizi boşa harcatmak isteyen insanlara karşı tedbiri elden bırakmayın.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Saksafon Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Aysegül dedi ki:

    Gerçekten merak ediyordum, aradığımı sitenizde buldum.

Sayfa başına git