Kahve Falında Saksağan Görmek

Kahve Falında Saksağan Görmek
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.501 kez okundu.

Kahve falında saksağan görmek, hiçbir şeyden hoşnut olmayan, mutsuz ve gittiği yere sorun götüren bir insanı simgeler. Saksağan kuşu gerçek hayatta da “doğanın belası” gibi bir tabir ile nitelendirildiği için falda çıktığı zaman negatif çağrışımlar olur. Falda saksağan görmek, hayattan zevk almayan bir insanı da simgeler. Sizler ya da eşinizin sürekli asık suratlı ve mutsuz görünmesi ilişkinizi yıpratıyor.

falda saksagan gormekKahve fincanında saksağan kuşu çıkması, huysuz ve kaba bir insanla ortak projede yer almak anlamı taşır. Çalışan kişiler patronları ile geçimsizlik yaşayabilirler. Evli kimselerin ise kaynanaları ile aralarındaki huzursuzluklar artacak. Karga ile benzer özelliklerinin fazla olması, kötü talihin kapınızı çalması olarak değerlendirilir.

Falda görülen saksağan kuşu bazı kültürlerde öttüğü vakit ölüm habercisi olarak nitelendirilir. Asya kültürlerinde ise sevinç kuşu olarak adlandırılır. Falda çıktığı zaman daha pozitif yorumlamanızda fayda vardır. Sevinç ve müjdeli haber gibi yorumlar yapabilirsiniz. Kahve falında saksağan kuşu çıkması, yakın zamanda evinize hırsız gireceği ya da değerli bir eşyanızın çalacağı şeklinde de değerlendirilir.

Kahve falında saksağan ne demek?” anlamını merak eden sevgili okuyucularımız her türlü fesat insansan uzak dursunlar. Alman kültüründe bu kuşun büyü ile ilişkilendirilmesi, falda çıktığı zaman bazı fal yorumcuları tarafından büyü ve sihir gibi olaylara yorumlanır. Güven duyduğunuz bazı insanlar tarafından aldatılabilir ve çetrefilli işlerin tam içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı