Kahve Falında Salyangoz Görmek

Kahve Falında Salyangoz Görmek
8 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 17.331 kez okundu.

Kahve falında salyangoz görmek; son derece mutluluk verici olaylara yorumlanır. Hastalıklar ile mücadele eden kişiler şifa bulur. Yine küçük sağlık sorunlarına da tez zamanda çözüm bulacaksınız. Bekar kimseler için, gönül çarpıntısı, heyecan ve aşk dolu günler çok yakındır. Bir kişiden alacağınız haber sizi dünyanın en mutlu insanı yapacak. Bu haber hoşlandığınız kişiden gelebilir. Size kalbini açabilir ve karşılık verirseniz, aşk dolu günlere erişebilirsiniz. Falda salyangoz görmek, evli kimselerin eşine karşı daha yumuşak bir tutum sergilemesi şeklinde bir uyarı manası taşır. Eşinizin hatalarına karşı çok daha sabırlı olmalısınız.

falda salyangoz gormekKahve fincanında salyangoz çıkması, falına bakılan kişinin iş hayatına dair özel ipuçları taşır. Çalışan ve kendi işini yapan fal sahipleri, ticari hayatlarında agresif tutumlardan kaçınmalılar. Gelecek zamanda çok karlı bir yatırım yapma fırsatınız olacak. Bu olanağı iyi değerlendirdiğiniz takdirde, evinizin bereketi artacak.

Kahve falında salyangoz ne demek?” anlamını merak edenler, ilerleyen zamanda aşk ve iş hayatında tercihler yaparken, kesinlikle kararsız bir tutum sergilememeliler. Aklınızı kurcalayan bir takım sorular var ve yanıtlarını öğrenmek sizi mutsuz edebilir. Sizi sevenleri kırmaktan bir hassa kaçının. Kahve fincanı içerisinde salyangozun yanında insan varsa, ikili ilişkilerde bir kırgınlık yaşanacağı anlamı çıkar. Eşinizle ya da aileden birileri ile iletişim kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Fakat bu durum aranızdaki bağın kopmasına sebebiyet verecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git