Kahve Falında Şamdan Görmek

Kahve Falında Şamdan Görmek
19 Mart 2017 tarihinde eklendi, 2.552 kez okundu.

Kahve falında çıkan çeşitli sembollerden biri de şamdandır. Kahve falında şamdan görmek, kişinin medeni haline göre ilişkiye göre şekillenir. Eğer falı bakılan kişi bekar ise bir nikahın ya da kısmetli bir talibin habercisidir. Falı bakılan kişi evli ise de bir çocuğun habercisi olarak görülür.

Şamdan olumlu bir ilişkinin, mutlu bir evliliğin, güzel bir çocuğun habercisi olarak yorumlanır. Bu tür yorumların yanı sıra mutluluğa da işarettir ve şamdan çıkan faldan sonra gelecek talibin kısmetli olacağı söylenir.

Hayra Yorulur

Kahve Falında Şamdan Görmek Şamdanın düğün merasimlerinde de kullanılmasının sebebi budur. Evlilik ve ilişkide mutluluk habercisi olan şamdan sembolünün herhangi bir kötü açıklaması bulunmamaktadır. Şamdanlar çeşitli dinlerde ve kültürlerde düğünlerde özellikle düğün salonlarında ya da gelin ve damadın elinde yemin sırasında bulunur ve bu da daha mutlu bir evlilikleri olacağına işaret eder. Şamdanın faldaki görüldüğü şekil önemli değildir. Falda bir şamdan sembolü olması, bu yorumun yapılması için yeterli olacaktır. Çoğu sembolün değişik anlamları olsa da şamdan sadece hayra işarettir ve kişinin ilişki durumuna göre şekillenir. Bu sebeple değişken anlamı sadece kişiye bağlıdır fakat yine de kısmetli bir sembol olduğu için iyiye işarettir.

Kişiye Göre Değişir

Kahve Falında Şamdan Görmek kişiyle ilgilidir. Çevresinden kimseyi etkilemeyen bireysel bir semboldür. Fal kimin ise yorum da onu etkiler. Şamdan sembolü oldukça etkili ve güzel yorumu olan bir semboldür. Sadece ilişkiler üzerine yorumu vardır. Bu sembol çok farklı şekillerde çıkabilir ve kişinin kendi ilişki durumuna göre değişiklik gösterir. Bekarlar için farklı, evliler için farklı anlamlar kazanan bir sembol olduğu için değişken bir semboldür. Hamilelik, çocuk sahibi olma, evlilik, nişan, sevgili gibi anlamlara gelir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git