Kahve Falında Sansar Görmek

Kahve Falında Sansar Görmek
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 10.502 kez okundu.

Kahve falında sansar görmek; iki kişinin fal sahibi için tehlikeli planlar içerisinde olduğuna haber verir. Bu hayvanlar genelde çift olarak avlandıkları için, falda iki kişiden görülecek zarar yorumları yapılır. Falda sansar görmek, genelde tehlike, kötülük ve keder manalarına gelir. İyiliğinizi istemeyen çok fazla insan var.

falda sansar gormekKahve fincanında sansar hayvanı çıkması, sizi köşeye sıkıştırmak ve zarar vermek isteyen insanı simgeler. Bu kişi zor durumda kalabilmeniz adına size tuzak kuruyor olabilir. Falda görülen sansar sembolü, sinsi ve zararlı bir insan olarak da değerlendirilir. Kahve tabağında sansar çıkması, hane içerisinde gelecek zararı simgeler. Biri üzerinize borç yıkmak isteyebilir veya buna benzer maddi problemlerde sorumlu başkaları olabilir. Fincanda tilki ve sansar figürleri birbirine benzerlik gösterse de, farklı manalara gelirler.

Kahve falında sansar ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, şu günlerde çok güvendikleri insanlar dışında kimseye sırlarını paylaşmasınlar. Aşk ya da iş hayatında büyük sıkıntıların önüne geçebilmek için bir süre yabancılara güvenmeyin.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git