Kahve Falında Sapan Görmek

Kahve Falında Sapan Görmek
19 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.671 kez okundu.

Kahve falında sapan görmek; genelde tartışma ve huzursuzluk ortamlarının söz konusu olacağına yorumlanır. Dostlarınız ya da aile bireyleri ile tartışmak zorunda kalabilirsiniz. Sapan gerçek hayatta tuzağa düşürmek ve avlamak için kullanılan basit bir silah türü olduğundan, falda da benzer manalar taşır. Bir kişi size öyle bir plan kuruyor ki, bu tuzağa düşmemeniz neredeyse imkansız olacak. Sizler yine de temkinli davranın. Falda sapan görmek, uzun bir zaman boyunca dost ve düşmanlara karşı dikkatli olmak olarak değerlendirilir. Şüphe duyduğunuz insanlar ile mesafenizi koruyun.

falda sapan gormekKahve fincanında sapan şekli çıkması, bir insanın sizi çok basit bir yöntem ile tuzağa düşüreceğine ve saf yerine koyacağına yorumlanır. Kendi hatalarınız sebebi ile bu kişi size böyle bir tuzak hazırlıyor olabilir. Sizleri utandırmak veya iyi bir ders vermek isteyen birileri var. Falda silah ve sapan figürlerinin yan yana olması, sizi yarı yolda bırakarak hayatınızı mahvedecek bir insanı simgeler. Fincanda sapan tutan insan görmek de zarar vermek isteyen bir erkek veya kadına işaret eder.

Kahve falında sapan ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, başkalarının hatalarına karşı daha sakin yanıtlar vermeliler. Ani öfke size yeni düşmanlar kazandıracaktır. İkili tartışmalar olabilir veya biri tarafından haksızlığa uğrayabilirsiniz. Bu huzursuzluklar sizi çok etkilemeyecek. Tam tersi, bazı insanların diğer yüzlerinin farkına varacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git