Kahve Falında Şapka Görmek

Kahve Falında Şapka Görmek
25 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.169 kez okundu.

Kahve falında şapka görmek; saygınlığınızın artarak, parmak ile gösterilen bir kişi olacağınıza yorumlanır. Başarılarınızın beraberinde size imrenenler ve size özenen kişiler tarafından etrafınız sarılır. Falda şapka görmek; kısacası kariyer yapmak manasına gelir. Mertebeniz yükselir ve takdir edilirsiniz.

falda sapka gormekKahve fincanında şapka çıkması; iş hayatınızdan tamamen farklı alanlarda yatırım yapacağınız ya da iş kuracağınız manasına gelir. Şu anda çalıştığınız işten memnun değilseniz, iş değiştirebilir ya da başka bir yerde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kahve falında fötr şapka görmek; tatil yapma ve uzun bir seyahate çıkma manası taşır. Sevdikleriniz ile beraber çıkacağınız bir yolculuğun habercisi olan fötr şapka sembolü, birini ziyaret etmek anlamına da gelebilir. Kahve falında şapkalı adam görmek; önünüze çıkacak engellerin varlığına işaret eder. Bu engeller iş yaşamında ortaya çıkabilir. Sizi yıprandırmak isteyen birileri olabilir ve sizin üstünüze gelebilirler. Kahve falında şapka çıkarmak anlamı ise; tasalarınızı bir kenara atacağınıza ve yeni kararlar almak için bir kişiden yardım isteyeceğinize yorumlanmaktadır. Bazı fal yorumcuları falda şapka sembolü anlamını yeni bir aşka yelken açmaya yorumlarlar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git