Kahve Falında Sarımsak Görmek

Kahve Falında Sarımsak Görmek
24 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 3.086 kez okundu.

Kahve falında sarımsak görmek bazı kahve falı yorumlarına göre fal baktırana gelen bir ikazdır. Örneğin bazı yorumcular dost gibi görünerek yüzünüze gülen insanların size kötülük  edeceğini, sizi gammazlayabileceğini söylemekte falda sarımsak konusunda… Bu nedenle uzun zaman görüşmediğiniz insanlara da, sıklıkla görüştüğünüz insanlara da dikkat etmelisiniz. Öte yandan kahve falında görülen sarımsağı fincandaki pozisyonunun da önemli olduğu belirtiliyor.

Bu konuda sarımsak simgesi fincanın dibindeyse uzun zamandır görüşmediğiniz bir kimsenin sizi arayacağı fakat size art niyet beslediği niteliğindedir. Fakat şayet sarımsak fincanın kenarındaysa, fala sahibinin çok kırılgan e zayıf olduğu, aynı zamanda da negatif olaylardan ve kişilerden çok çabuk etkilendiği manası çıkarılmalıdır. Tüm bunlara ek olarak fincanda sarımsak görmek fal sahibinin gözle görülemeyen varlıklardan ve bunların etkilerinden etkilendiği anlamına da gelmektedir.  Kahve falında sarımsak görmek çok farklı anlamlar taşıyabilmektedir.

Bu anlamda rüya sahibi maneviyatına sığınarak, bol bol dua etmeli, namaz kılmalı ve psikolojisinin düzelmesi açısından bol bol koruyucu dualardan okumalıdır. Bir farklı yorum olarak da rüyasında sarımsak gören kişinin çok güçlü ve dayanıklı olduğu da söylenebilir. Zira bu konuda yine sarımsağın durduğu konumdan anlam çıkarabilirsiniz. Şayet sarımsak yüksekte bir yerlerde duruyorsa fal sahibi güçlü bir karaktere sahip olan, kolay kolay yıkılmayan ve hasta olmayan birini sergilemektedir. Gördüğünüz gibi falda sarımsak birçok anlamlara gelebiliyor. Bunun için sarımsağın fincanda konuçlandığı bölgeyi analiz etmeniz yeterli. Kahve falında sarımsak görmek sarımsağın bulunduğu yerle ilintilidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git