Kahve Falında Şeker Görmek

Kahve Falında Şeker Görmek
7 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 6.287 kez okundu.

Kahve falında şeker görmek; kafanızın uyuşmadığı biri ile kısa süreli bir tartışma yaşanacağına yorumlanır. Bu kişi sizin adeta sabrınızı zorlayacak ve sizi çileden çıkaracak. Falda şeker görmek, bazı fal yorumcuları tarafından da tatlı sohbet ve dostlarla bir araya gelmek olarak değerlendirilir. Dost meclislerinde tatlı dilli insanlarla tanışacak ve sohbetlerine eşlik edeceksiniz.

falda seker gormekKahve fincanında şeker şekli çıkar, genelde sohbeti koyu bir dost olarak yorumlanır. Fincanın ortasında şeker işareti belirmişse, yeni tanışacağınız insanla ortak noktanız fazla olacak ve birlikte sohbete doyamayacaksınız. Kahve tabağında şekerin anlamı, acı ve kederin geride kalması manasına gelir. Dert ve ızdırap dolu günlere yakında elveda diyeceksiniz.

Falda görülen şeker sembolü, bazı fal yorumcuları tarafından dostluklarda küslüklerin bitmesi olarak yorumlanır. Bu sembol genelde hayırlı yorumları beraberinde getirir. Kahve falında elma şekeri görmek, manidar bir ziyaret yapacağınızı ifade eder. Bu ziyaretin altında başka sebepler yatacak. Kahve falında pamuk şeker görmek, aile içi sevgi ve bağlılığın artması anlamına gelir. Aile fertleri her zamankinden daha fazla birbirine sahip çıkmaya başlayacak. Kahve falında bayram şekeri görmek, ilim sahibi bir insanla dini muhabbete işaret eder. Bu kişi inancınızı güçlendirecek bazı tavsiyeler verecek ve sizi doğru yola sevk edecek.

Kahve falında şeker pancarı görmek, gizli saklı yapılacak bir yardım olarak yorumlanır. Falına bakılan kişi herkesten gizli bir şekilde hayır işleyecek ve insanların yüzünü güldürecek olaylara vesile olacak. Kahve falında şekerlik görmek, sağlık ve sıhhatinizin yerine geleceğini gösterir. Hastalığı olan kimseler, tez zamanda sağlıklarıyla ilgili müjdeli bir haber alacaklar.

Kahve falında şeker ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, dini bütün ve bilgi sahibi insanlarla kaliteli sohbetlerde bulunacaklar. Yeni kurduğunuz dostluklar sizleri çok mutlu edecek ve yeni dert ortaklarınız olacak.

Kahve fincanında şeker sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında pasta görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı