Kahve Falında Semaver Görmek

Kahve Falında Semaver Görmek
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.780 kez okundu.

Kahve falında semaver görmek; kötü bir niyeti olmayan, saf kalpli, iyilik peşinde koşan, erdemli bir insanı simgeler. İnsanlara iyilik yapmayı adeta kendinize borç biliyorsunuz ve bu yapılan iyiliklerin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Falda semaver görmek, çok güzel manaları da beraberinde getirir. Falına bakılan kişi kötülüklerden arınacak ve hayırsever biri olarak herkese yardımı dokunacak.

Kahve fincanında semaver çıkması, bolluk ve bereketi simgeler. Fal sahibi yakında para sıkıntılarından temelli kurtulacak ve zamanında iyiliği dokunduğu insanlar tarafından destek görecek. Kahve tabağında semaverin anlamı, muhabbet ortamlarına girmek olarak değerlendirilir. Seviyeli dostluklar kuracaksınız ve muhabbeti seven insanlarla birlikte zaman geçirmeye başlayacaksınız. Dostlarınızla hoş sohbetler edeceğiniz günler çok yakındadır. Dostlarınızla aranızdaki tüm sorunlar bitecek ve muhabbetiniz koyulaşacak. Falda görülen semaver sembolü, bazen de akrabalarla iyi geçinmek anlamını taşır. Aranızda mesafe olan akrabalarınızla yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz.

Kahve falında semaver ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, sevdiklerinin kıymetini bildikleri sürece tüm sıkıntılardan tez zamanda kurtulacaklar. Sizi seven ve kollayan insanların sayısı artacak. İş hayatında bazı sıkıntılarınız hemen çözümlenecek. Herkese karşı iyi ve sevecen olmanız nedeniyle, önünüze açılan fırsat kapıları çoğalacak. Kısacası, çevreniz tarafından tutulan ve örnek gösterilen birisiniz ve dostluklarınız artacak.

Kahve fincanında semaver sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında çaydanlık görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı